Tesisatçı 571 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kar yağışı tesisatçıları etkiledi – Yoğun kar yağışı nedeni ile hizmet sunmakta zorluk çekiyoruz

Kar yağışı tesisatçıları etkiledi, yoğun kar yağışı nedeni ile tesisat servisi istenilen adreslere gitmekte büyük zorlukla çekti. Bu anlamda hizmet sunmakta çok zorlandığımız tarih 08.01.2017 – 11.01.2017 tarihini bir kenara not edelim dedik. Tarihi ile beraber bu durumu da buraya özellikle not düşmek istedim. Yolların çok yoğun karla kaplı olması nedeni ile müşteriye ulaşmak çok zor, müşteriye bunu anlatmak daha da zor oldu. Genel itibari ile servisleri tesisatla ilgili yardıma ihtiyacı olan adreslere gönderme taraftarı olduğumuzu belirtmek isterim. Fakat servisler genelde adreslere çok geç ulaştığından gün içinde yaptığınız program alt üst olabilmektedir.

Bu anlamda müşterilerden anlayış beklediğimizi ifade etmeden geçmek istemedim. Tesisatçı olarak yoğun kar yağışında, zorda olan bütün bireylerin yanında olmak bizlerin görevidir. Müşteri ısınamaz ise petek temizliği veya kombi bakımı hizmeti sunmak, su kaçağı var ise su kaçağını cihazla noktasal bularak kaçağı tamir etmek bizlerin mesleği ve görevidir. Diğer taraftan tıkanıklık hususu asla beklenilmeyecek bir husus olup tüm tesisatçıların bu anlamda talebi olan bütün müşterilere olumlu yanıt vermesi gerektiğini düşünenlerdenim.

Kar yağışı tesisatçıları etkiledi dememizin nedenini ve kaynağını bu yazımızda paylaşmak istedik. Sosyal alemde de bir çok paylaşım bu anlamda görüldüğünde durum somut olarak görülmektedir. Kar yağışı çoğumuz için bir sevinç kaynağı iken sokakta kalan evsizler, barınaksız hayvanlar için aynı şeyi ifade etmek elbette zor. Tesisatçı neden bunları yazar demeyin sosyal varlıklar olarak bazı şeyleri ifade etmek içten gelir. Kalıplar dışında gayet insani ve vicdani bir duygudur. Bu kendiliğinden içten gelen ve yazıya dökülen anlatımlar insan olduğumuz için hissettiklerimizdir. Sizlerin yazılarımızda görmek istediğiniz tabi ki tesisatla ilgili konular veya çözümlemelerdir.

Bu yazıyı yazarken dışarının soğukluğu ve gördüklerimizdir bizi bunları burada yazmaya iten etkenler. Yeniden dönelim biz tesisatçı ve kış şartlarında tesisatçının konumu, tesisatçının hizmeti ulaştırma da çektiği kış şartlarının, kar yoğunluğunun engellemelerine…  Özellikle yolların durumunu net özetleyen videoyu da buraya ekleyerek İstanbul’un maruz kaldığı bu kar yağışını her daim hatırlamak anlamında bir veri olacaktır. Tesisatçıları derinden etkileyen yoğun kar yağışı diğer servis ağı ile hizmet veren tüm iş verenleri ve çalışanları da etkilemiştir.

Kar yağışı tesisatçıları etkiledi diye sizler tesisat hizmetinden tabiki yoksun kalmayacaksınız. Sizlerde biliyorsunuz ki, bu kar yoğunluğu çok fazla sürmeyecek hayat kaldığı yerden devam edecektir. Biz tesisatçılar olarak hizmet sunma anlamında en iyisini sunmak durumundayız. Günümüzde güven unsurunun yok olduğu bir ortamda güvendiğinizi ve sürekli çalıştığınız bir tesisatçı olması faydanıza bir durumdur.Bunu şunun için yazıyorum, hizmete daha hızlı ve daha uygun fiyata ulaşırsınız. Her seferinde yeni bir tesisatçı aramak durumunda kalmazsınız. Kış kar yoğunluğunda bildiğiniz bir tesisatçıya ulaşmak ve istediğiniz tesisat hizmetini almak daha kolay olacaktır.

Benzer Gönderiler: