Tesisatçı 453 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kanal temizleme ve rögar yıkama pimaş yıkama, kanalizasyon temizleme işi basınçlı makine ile yapılır. Rögar temizliği servis, kanal temizliği ve logar açma işinde teknolojik makineler ile bu hizmeti sunar. Tesisatçı firmadan pimaş yıkama, kanal yıkama hizmeti almak tıkanıklığı önlemek demektir. Sürekli kullanılan ve uzun süre bakım yapılmayan atık su tesisat iç yüzeylerinde kirli bir tabaka oluşur. Eğer bu tabaka yüksek basınçlı pimaş yıkama makinesi ile yıkanıp temizlenir ise sonradan gelecek atıklar buraya tutunamaz ve tıkanıklık yaşanamaz. Kanalizasyon bakımı pimaş boru bakımı uzun süreli giderlerin kullanılmasında ve kokuyu önleme adına ön plana çıkarılmalıdır.

Kanal temizleme ve rögar yıkama 

Kanal yıkama kanalizasyon borusunda biriken atıkların temizlenmesinde oldukça etkili bir çalışmadır. Basınçlı su yardımıyla kanalizasyon borusu içinde biriken bütün atıklar özel makineler yardımıyla temizlenebilir. İçerde biriken yağ kalıntıları, taş, toprak, kum gibi kalıntılarda temizlenmiş olur. Belirli aralıklarla kanal temizleme pimaş yıkama hizmetinden faydalanmanızı öneririz. Bu yapılan temizlik sayesinde pimaş boru hattında oluşabilecek tıkanıklıklar ve buna bağlı arızalar önlenmiş ve tesisat hattının ömrü uzamış olur.

Kanal temizleme ve rögar yıkama | Uzmanlar Tesisat

Kanal temizleme ve rögar yıkama | Uzmanlar Tesisat

Rögar içinde biriken atıklarda bu hizmette kapsamlı yapılan uygulama ile  temizlenmiş olur. Bu sayede tesisatınızda sıkça tıkanıklık sorunu yaşamamış olursunuz. İçi atıklarla dolan rögarları temizlemek makineler sayesinde konforlu bir şekilde gerçekleşir. Basınçlı suyun gücüyle kanalda biriken atıklar tamamen temizlenebilir. Bunun için özel cihazlar kullanılmaktadır. Kanal temizleme pimaş yıkama hizmeti veren firmamızdan her zaman bu desteği alabilirsiniz. Burada içi dolan rögarların temizliği vidanjörlerle gerçekleşmekte olup bunun için bizleri yapacağı her hangi bir çalışma yoktur.

Rögar tıkanıklığı bazen biriken atıklar yüzünden, bazen de hatalı tesisat yüzünden olabilir. Rögar yapısı dipte atıkların birikmesine engel olacak şekilde yapılır. Bu sağlanmadıysa rögar tıkanıklığı sorunu her zaman yaşanabilir. Kanal temizleme ve rögar yıkama hizmetinden yararlanırsanız, daha ciddi tıkanıklıklara maruz kalmazsınız. İçi dolmuş ve dolmaya yüz tutmuş olan kanal ve rögar temizliğinde basınçlı suyla yapılan hizmet sunan bir firmadan yardım alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: