Tesisatçı 367 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kanal borusu temizleme tesisat borusu yıkama ya da kanalizasyon borusu açma ve kanal borusu temizliği işi profesyonel makinalarla yapılır. Tesisat borusu yıkama, basınçlı su ile pimaş yıkama gider borusu temizleme ile daralan atık su gider boru çapları genişletilir. Pimaş yıkama makinesi ile mutfak gider borusu temizliği yapıldığında mutfak giderinde oluşan yağlanma temizlenir. Su borusu temizleme ile atık su boruzu temizleme işleri farklıdır. Atık gider borusu temizleme işi basınçlı pimaş yıkama makinesi ile yapılıp kamera ile boru içi son durum görüntülenir. Temiz su borusunda sadece oluşan tıkanıklık için basınç uygulaması yapılır ancak boru içi görüntüleme yapılamaz.

Kanal Borusu Temizleme Tesisat Borusu yıkama | Uzmanlar Tesisat

Kanal Borusu Temizleme Tesisat Borusu yıkama | Uzmanlar Tesisat

Kanal borusu temizleme tesisat borusu yıkama

Tesisat tıkanıklığı açılıp sonrada pimaş yıkama yapılarak tesisat temizlenir. Normalde kullanılan kanal boruları belirli zamanlarda temizlenmelidir. Ancak insanlar bunu maalesef ihmal etmektedir. Kanal borularında tıkanıklık sorunu yaşamadan böyle bir işlem yaptırılmaz. Tıkanıklık sorunu ortaya çıktığı zaman, usta çağırmak gündeme gelir. Ustalar kanal borusu temizleme tesisat borusu yıkama işlemini yapabilir. Tıkanıklık açıldıktan sonra kanal borusunda oluşmuş yağ kalıntıları, kireç kalıntıları için kanal borusu temizliği tesisat borusu yıkama yapılmalıdır. Basınçlı yıkama makinesi yardımıyla kanal boruları ilk takıldığı gibi temiz bir hale getirilir. Hem tıkanıklık sorunu giderilir, hem de tesisat borusu yıkama işlemiyle kanal boruları atıklardan arındırılır.

kanal borusu temizleme tesisat borusu yıkama sadece tıkanıklık sorunu yaşandığında değil, belirli zamanlarda yapılmalıdır. Bunu ihmal ederseniz kanal borularında biriken atıklar gün gelir tıkanıklık sorunu yaşamanıza neden olur. Buna maruz kalmamak için basınçlı yıkama makinesi olan tesisatçınızı çağırın, kanal borusu temizliği tesisat borusu yıkama hizmeti alın. Tesisatınızın sağlıklı bir şekilde işlevini yerine getirmesi için, kanal borusu temizliği ve bakımına önem vermelisiniz.

Doğru tesisatçılar ile çalışmak her daim size fayda sağlayacağından tesisatçı seçimini doğru şekilde yapmak gerekmektedir. Bu açıdan ucuz fiyat verdi diye cihaz olmadan tıkanıklık açmaya çalışan veya tesisat temizliği yapmaya çalışan tesisatçının yapacağı uygulama yetersiz olacaktır. Kurumsal tesisatçı firmalar cihazlar ile hizmet sunduğu için tercihiniz bu yönde olmalıdır.

Benzer Gönderiler: