Tesisatçı 462 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kameralı su tesisatçısı, atık su için kameralı su kaçağı tespiti yaptığı gibi termal kamera ile su kaçağı tespiti de yapmaktadır. Sıcak ve soğuk su tesisatı su sızıntısı için cihazlı kameralı kırmadan su kaçağı tespiti uygulamaları yapılır. Su kaçağı tespiti ve tamiri için artık eskisi gibi etrafı kırıp geçirmek yoktur. Tamamen teknolojik makineler ile kalıcı çözüm sunana noktasal su kaçak tespiti yapılır. Noktasal su kaçak tespiti yapıldığı için belirlenen yerden başka bir yer kırılmaz. Bu sayede ev harabeye dönmez ve kırılan yerlerin tamiratı için bütçeniz zora girmez. Tesisatçı giderlerdeki su kaçağını bulabilmek için kamera ile pimaş içi görüntüleme yapması ile de atık su sızıntıları tespit edilir.

Kameralı su tesisatçısı kameralı su kaçağı tespiti

Banyo tıkandı, klozet tıkandı, mutfak tıkandı, gider borusu tıkandı, lavabo tıkandı, pis su tesisat kaçağı gibi tesisat arızalarından yakınanlar kameralı tesisatçısını aramalıdır.  Su kaçakları ve tıkanıklıklar kameralı cihazla kırmadan tespit edilebilir. Evime zarar gelmesin, fayanslar kırılmasın, en az maliyetle tıkanıklık açılsın, su kaçağı bulunsun diyenler bu uygulamayı profesyonel cihazları kullanan tesisatçı ustasını çağırmalıdır. Kameralı cihaz, su kaçağının olduğu düşünülen pimaşa ve  tıkalı gidere sokularak, bilgisayar ortamında görüntülenebilir.

Kameralı su tesisatçısı | Uzmanlar Tesisat

Kameralı su tesisatçısı | Uzmanlar Tesisat

Etrafı kırmaya, hasar vermeye gerek kalmadan tıkanıklık yeri ve su kaçağı tespit edilir. Teknolojik cihazlar ile yeni yöntemleri kullanan, su kaçaklarını ve tıkanıklıkları kameralı cihazla tespit eden ustalara sahiptir. Evinizde başka tadilatlara gerek kalmadan tıkanan giderleriniz açılır. Tuvalet tıkandı evde su sızıntısı var ve koku oluşuyor diye panik yapmayın. Su kaçak tespiti ve lavabo tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı bu uygulamalar ile  kolayca çözülür. Bunun için kameralı su tesisatçısı çağırmanız çözüme giden en kısa yol olacaktır.

Ustalar kameralı cihazla su kaçağının ve tıkanıklığın sebebini ve yerini kırmadan tespit eder. Etrafı kırmadan, telaşa gerek kalmadan kameralı yöntemle su kaçak tespiti yapılır ve tıkanıklık açılır. Buna benzer tesisat sorununuzda varsa ustalar kameralı cihazla size yardımcı olurlar.

Tesisatta su kaçağı ve tıkanıklık sorunlarınızda kameralı su tesisatçısı ile çalışmaya özen göstermelisiniz. Her türlü sorunda kameralı cihazla size yardımcı olsunlar.

Benzer Gönderiler: