Tesisatçı 500 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kâğıthane yerden ısıtma tesisat temizliği ya da Kağıthane petek bakımı için makineli ilaçlı bir uygulama seçilmelidir. Yerden ısıtma tesisat temizliği ve bakımı için kullanılacak cihaz basıncı istenilen düzeyde olmalıdır. Kağıthane kombi petek bakımı Kağıthane doğalgaz petek temizleme ustaları alttan ısıtma diye bilinen bu sistemin temizliğini olması gerektiği gibi yapar. Tesisat temizliği cihaz ile yapılarak kışın istenilen sıcaklık elde edildiğinde bu uygulamanın ne derece önemli olduğu da anlaşılır.

Kâğıthane yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kâğıthane yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kâğıthane yerden ısıtma tesisat temizliği 

Kâğıthane yerden ısıtma tesisat temizliği servisi ile bu sistemin temizliği pratik uygulama ile yapılır. Pratik uygulama yapılmasına imkan tanıyan cihaz mutlaka olmalıdır. Bahsettiğimiz cihaz normal petek temizleme cihazı değil yerden ısıtma tesisat temizliği için özel üretilmiş hava ve su ile temizleme imkanı sunan cihaz olmalıdır.  Yerden ısıtma tesisatı her alanda mükemmel bir ısınma olanağı vermektedir. Isıyı eşit şekilde dengeli olarak dağıtan yerden ısıtma tesisatı, evde her odanın aynı derecede ısınmasını sağlar.

Küçük evlerde yerden tasarruf etmenizi, büyük evlerde de dekoratif açıdan estetiği sağlayan bu ısınma sistemi herkesin tercihi haline gelmiştir. Ancak yerden ısıtma tesisatının her yıl temizlenmesi gerektiğini de unutmamanız gerekir. Bu konuda Kâğıthane yerden ısıtma tesisat temizliği servisimizden bilgi alabilirsiniz. Randevunuzu alarak yıllık tesisat temizliğini yaptırabilirsiniz.

Alttan ısıtma Sistemi Neden Daha Çabuk Tıkanır?

Yerden ısıtma tesisatı diğer ısıtma tesisatına göre daha düşük sıcaklıkta çalışır. Bu yüzden tesisattaki çamurlaşma etkisi de daha hızlı olur. Yani borulardaki tıkanıklık sorunu daha fazla yaşanır. Sitemde bulunan boru uzunluğu çok fazla ve boru çapı da daha dardır. Yol uzadıkça sıcaklık düşer ve bir de tıkanıklık var ise ısınma performansı hepten düşer.

İşte bu nedenle temizlik yaptırmak şarttır. Kâğıthane yerden ısıtma temizliği firması olarak özel bir cihazla ve koruyucu kimyasalla tesisatınızı temizliyoruz. Koruyucu kimyasal kullandığımız için yerden ısıtma tesisatındaki çamurlaşma hızı azalıyor, bu nedenle ısınma kaliteniz daha yüksek oluyor. Bu yakıt giderlerinizin daha ekonomik olmasına da destek oluyor. Yerden ısıtma tesisatı konfor ve estetik sunan her alanda istenilen düzeyde sıcaklık sağlar.

Benzer Gönderiler: