Tesisatçı 278 kez görüntülendi

Kâğıthane pimaş yıkama – Pimaş gider tesisatı kirlenmeye dayalı tıkanmaması içim pimaş yıkama hizmeti alın

Pimaş içinde birikmiş atıklar nedeniyle pimaş tıkanıklığı sorunu yaşayabilirsiniz. Bu yüzden pimaş tıkanmadan Kâğıthane pimaş yıkama servisinden yardım almalısınız. Pimaş yıkama işlemi yapan ustalarımız konforlu bir şekilde hizmet verir. Pimaş yıkama sayesinde daha temiz, daha hijyen bir tesisatı kullanmaya başlarsınız. Kâğıthane pimaş yıkama hizmeti veren firmamız özel bir cihaz kullanarak pimaş boruları temizler. Bunu yaparken kimyasal maddelerde kullanmıyoruz. Sadece cihazın verdiği yüksek basınçla pimaşları temizliyoruz.

Pimaş yıkama her tesisat için önerilen bir işlemdir. Ama bazı tesisatların buna daha fazla ihtiyacı olur. Mutfakta yağın daha fazla kullanıldığı tesisatlarda, eskimiş tesisatlarda pimaş yıkama mutlaka yapılmalıdır.

Kağıthane pimaş yıkama

Pimaş borular tesisatın atıkları kanalizasyona göndermesini sağlar. Bunu yaparken de pimaş borular olumsuz etkilenir. İçinde biriken atıklar zaman içinde zorlu katmanlar oluşturur. Bunlar zamanında temizlenmediği takdirde pimaş tıkanıklığı ortaya çıkar. Kâğıthane pimaş yıkama hizmeti alabileceğiniz firmamız size yardımcı olacaktır. Pimaş yıkama cihazı ile yapılan temizlik işleminde sizlere tıkanıklık sorununa karşı kesin çözüm sunuyoruz.

Özellikle yoğun biçimde cafe, restaurant ve otel mutfak kısmında yağlanma çok hızlı ve çabuk olduğunda bu mahallerde mutlaka periyodik gider pimaş yıkama hizmeti alınmalıdır. Pimaş yıkama hizmeti sizi anlık yaşanabilecek tıkanıklık sebebi ile çok büyük maddi kayıpların önüne geçeceği gibi zaman kaybını da önler. Düşünün otel mutfak kısmında aniden tıkanıklık oluştu ve bir sürü müşteri hizmet beliyor. Siz oluşan bu tıkanıklığın önlemini pimaş yıkama yaptırarak almış olsaydınız bu durumun olma olasılığı çok daha düşük olacaktı. İş kaybı zaman kaybı ve yaşadığınız bunca stres ayrıca kayıplarınızdan olup bunların önüne geçmeniz gider tesisat temizlğinin kontrollü şekilde yapılması ile mümkündür.