Tesisatçı 674 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kâğıthane pimaş yıkama atık su gider borusu temizleme işi teknolojik makineler ile yapılır. Pimaş gider tesisatı kirlenmeye dayalı tıkanmaması içi pimaş yıkama hizmeti aldığınızda atık su gider boru içleri tıkanmaz. Kağıthane su tesisatçısı, Kağthane pimaş gideri yıkama işini tecrübeli ustalar ile yaptığı için uzun soluklu kalıcı hizmet alırsınız. Tek elden hem tıkalı gideri açma, hem su kaçak tespiti hem atık su gider pimaş yıkama hizmetlerini alabilirsiniz.

Kâğıthane pimaş yıkama gider borusu temizleme

Pimaş içinde birikmiş atıklar nedeniyle pimaş tıkanıklığı sorunu yaşayabilirsiniz. Bu yüzden pimaş tıkanmadan Kâğıthane pimaş yıkama servisinden yardım almalısınız. Pimaş yıkama işlemi yapan ustalarımız konforlu bir şekilde hizmet verir. Pimaş yıkama sayesinde daha temiz, daha hijyen bir tesisatı kullanmaya başlarsınız. Kâğıthane pimaş yıkama hizmeti veren firmamız özel bir cihaz kullanarak pimaş boruları temizler. Bunu yaparken kimyasal maddelerde kullanmıyoruz. Sadece cihazın verdiği yüksek basınçla pimaşları temizliyoruz.

Kâğıthane pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Kâğıthane pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Pimaş yıkama her tesisat için önerilen bir işlemdir. Ama bazı tesisatların buna daha fazla ihtiyacı olur. Mutfakta yağın daha fazla kullanıldığı tesisatlarda, eskimiş tesisatlarda pimaş yıkama mutlaka yapılmalıdır.

Pimaş borular tesisatın atıkları kanalizasyona göndermesini sağlar. Bunu yaparken de pimaş borular olumsuz etkilenir. İçinde biriken atıklar zaman içinde zorlu katmanlar oluşturur. Bunlar zamanında temizlenmediği takdirde pimaş tıkanıklığı ortaya çıkar. Kâğıthane pimaş yıkama hizmeti alabileceğiniz firmamız size yardımcı olacaktır. Pimaş yıkama cihazı ile yapılan temizlik işleminde sizlere tıkanıklık sorununa karşı kesin çözüm sunuyoruz.

Özellikle yoğun biçimde cafe, restaurant ve otel mutfak kısmında yağlanma çok hızlı ve çabuk olduğunda bu mahallerde mutlaka periyodik gider pimaş yıkama hizmeti alınmalıdır. Pimaş yıkama hizmeti sizi anlık yaşanabilecek tıkanıklık sebebi ile çok büyük maddi kayıpların önüne geçeceği gibi zaman kaybını da önler. Düşünün otel mutfak kısmında aniden tıkanıklık oluştu ve bir sürü müşteri hizmet beliyor. Siz oluşan bu tıkanıklığın önlemini pimaş yıkama yaptırarak almış olsaydınız bu durumun olma olasılığı çok daha düşük olacaktı. İş kaybı zaman kaybı ve yaşadığınız bunca stres ayrıca kayıplarınızdan olup bunların önüne geçmeniz gider tesisat temizliğinin kontrollü şekilde yapılması ile mümkündür.

Benzer Gönderiler: