Tesisatçı 811 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kâğıthane petek dışı toz temizliği

Peteklerin bulunduğu yerde tozlanması, kirlenmesi oldukça normaldir. Bu nedenle petek dış temizleme hizmeti veren bir tesisatçıdan yardım alarak, petekleri belirli dönemlere temizletmelisiniz. Bu konuda Kâğıthane petek dışı toz temizliği yetkili servisimizden destek alabilirsiniz. Peteklerin kuru buhar veren özel bir cihazla kolayca temizliyoruz. Herhangi bir kimyasal kullanmadan sadece kuru buharın etkisiyle petekler tertemiz oluyor. Peteklerde kümelenmiş tozların evinizde uçuşmasına, ortamın hijyenini bozmasına izin vermemelisiniz. Evinizdeki eşyalarınızı nasıl temizliyorsanız, petekleri de tozdan temizletmelisiniz. Bunu kendi başınıza yapamayacağınız için, profesyonel yardım alarak cihazla petek dış temizleme işlemi yaptırmalısınız. Evinize bahar ışıltısı gelsin, petekler toz yükünden kurtulsun.

Kâğıthane petek dışı toz temizliği yapan servisimiz, bu konuda deneyimli ustalara sahiptir. Ustalar kuru buharla petekleri temizleyecek olan cihazı peteklere bağlar. Cihaz kullanıldığı için peteklerin yerinden sökülmesine gerek kalmaz. Cihaz kuru buharı oldukça yüksek basınçla peteklere püskürtür. Bu peteklerin ızgaralarına, kanallarına kadar temas ederek, buralarda biriken toz zerreciklerini kolayca temizler. Petek dış temizliği sırasında mite böceklerden de kurtulmuş olursunuz. Çünkü peteklerin ızgaraları bu ev akarları için oldukça uygun bir ortamdır. Evinizde böyle yerlere yerleşerek üremeye başlar. Bunların temizlenmesi demek alerjenlerden kurtulmanız demektir. Bu yüzden petek dış temizliği belirli aralıklarla yapılmalı ve eviniz tozdan, kirden ve bu zararlılardan kurtulmalıdır.

Petek dış temizliği kalorifer tesisatı kullanan herkesin yaptırması gereken bir işlemdir. Kalorifer tesisatınızla kolayca ısınmanın da bir bedeli vardır. Tesisata iyi bakmalısınız. Petek dış temizliği fiyatları da oldukça uygundur. Kâğıthane petek dışı toz temizleme servisimiz herkesin kolayca yararlanması amacıyla fiyatları oldukça makul düzeyde tutulmaktadır. Herkes peteklerinde biriken tozlardan kurtulsun, evinde tertemiz havada nefes alsın. Peteklerin içinde biriken kireci temizletirken  dışında biriken tozları da temizletin.

Benzer Gönderiler: