Tesisatçı 343 kez görüntülendi

Kadıköy tesisatçı – Tesisat servisi ile kırmadan su tesisatındaki arıza cihazla bulunup tamir edilir

Kadıköy tesisatçı olarak uzun yıllardır müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kalite hizmet koşullarıyla, garantili hizmet vererek tesisat bakım ve onarımı, tesisat montaj işlerini yapıyoruz. Kadıköy tesisatçı servisi olan firmamız semtinizde  hizmet vermektedir. Tesisat sürekli kullanmak zorunda olduğunuz bir sistemdir. Eğer tesisatta arıza olursa bütün işleriniz aksar, evinizde mağdur olursunuz.

Evde bir musluğunuz bile bozulsa, su damlatmaya başlasa maddi ve manevi olarak zarar görürsünüz. Burada maddi zarar su kaybı ve boşa giden su ve sonradan da kabarık faturadır. Manevi zarara belki anlam veremiyorsunuz ona da da değinelim. Tesisatın her hangi bir yerinden sızan su alt kata sızar ise alt komşunuzla tatsızlık yaşama ihtimalini artırır. Su sızıntısının bir an önce giderilmesi gerektiğini aksi takdirde sinirlerin gerileceğini ve bu durumunda sizi yıpratacağını iyi biliyoruz. Psikolojik durumda olumsuz bir anı olarak sizde kalacak bu durumda manevi hasar anlamına gelmektedir.

Gecikmeden musluk tamircisi olan bir usta çağırmanız gerekir. Kadıköy tesisat ustaları her konuda yeterince bilgili ve deneyimlidir. Arızalı musluk tamiri yapar, klozet, lavabo arızalarını tamir eder. Tesisatın her alanındaki arızaların onarımında size destek olurlar.Kadıköy su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız hem uygun fiyatlarla, hem de en iyi hizmet koşullarıyla sizlere yardımcı oluyor.

Musluklar su damlatıyor, klozeti arıza yüzünden kullanamıyor, bataryaları değiştirmek istiyorsanız, tesisatınızdaki arızalar yüzünden evinizde sıkıntı yaşıyorsanız Kadıköy tesisatçı servis ustası size de yardımcı olur. Klozet musluğu tamiri yapar, aç kapa musluk tamiri, sifon tamiri yapar, bataryaları kalite belgeli olanlarla değiştirir.

Kadıköy tesisatçı

Tesisatçı servislerimiz bilinen tesisat hizmetlerini sunmakla beraber, tesisatçıları zorda bırakan zemin altında kalan ve görünmeyen kısımlardaki tesisat arızalarını da bulup tamir etmektedir. Bu hizmet zaman kaybının önüne geçmekte ve maliyetleri de aşağı çekmektedir. En önemlisi zemin altında oluşan su kaçağında tam yer tespiti yapıldığından sürprizlerle karşılaşma olmaz. Yapılan uygulama ile sizin beklentilerinizi karşılayacak çözümler getirilecektir.

Kadıköy tesisatçı servisinin sunduğu alternatif tesisat hizmetleri