Tesisatçı 825 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kadıköy petek dışı toz temizliği

Petekleri her yıl bakımdan geçirmelisiniz. Petek dış temizliği sayesinde peteklerde biriken tozlarda, kir kalıntılarından kurtulabilirsiniz. Kadıköy petek dışı toz temizliği yetkili servisimiz bu temizlik işlemini kuru buhar veren özel bir cihaz sayesinde yapmaktadır. Peteklerinizin dışını sık sık silseniz bile kanallarda, ızgaralarda biriken tozları temizlemeniz mümkün olmaz. Bu nedenle kış gelmeden nasıl kombi bakımı, petek iç temizliği yaptırıyorsanız, peteklerde dış temizleme de yaptırmanız gerekir. Hem daha kolay ısınmaya başlar, hem de evinizde tertemiz, sağlıklı bir ortam yaratırsınız. Petekler yeni takılmış gibi temizlenir. Tozların havada uçuşmasına engel olursunuz. Petek dış temizliği deneyimli bir tesisatçı ve ustalar tarafından cihazla yapılmalıdır.

Kadıköy petek dışı toz temizliği yapan bir tesisatçı ihtiyacınız olursa, firmamızı arayabilir ekiplerimizin peteklerinizi temizlemesini isteyebilirsiniz. Petek temizliği sırasında cihaz peteklere bağlanır. Cihaz kuru buharı oldukça yüksek basınç vererek, peteklerin en ücra köşesinin bile tozlardan temizlenmesini sağlar. Kirlenen, tozla kaplanan petek ızgaraları ışıl ışıl olur. Petekleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Petek dış temizliği oldukça önemli bir ihtiyaçtır. Sağlıklı bir ev ortamı sağlamanız için, buna önem vermelisiniz. Nefes aldığınız yerde tozları solumadan yaşamalısınız. Petek dış temizliği sayesinde tozlarla birlikte petek ızgaralarında barınan mite böceklerde temizlenmiş olur. Bu sayede alerjenlerden korunabilirsiniz. Kadıköy petek dış temizliği hizmetini her yıl düzenli olarak alırsanız, peteklerde toz birikmesine, kirli peteklerden kurtulmuş olursunuz.

Petek dış temizliğini cihazla yapıyoruz.

Petek dış temizliği fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak isterseniz, Kadıköy petek dışı toz temizleme yapan firmamızdan aydınlatıcı bilgiler alabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetten herkesin faydalanması amacıyla en uygun fiyatları uyguluyoruz. Makul fiyatlara petekleri temizliyor, sizlere temiz bir ortam sunuyoruz. Kuru buharla özel bir cihaz yardımıyla petekler ilk gün gibi temiz hale getiriliyor.

Benzer Gönderiler: