Tesisatçı 908 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

İstanbul su tesisatçısı ustaları tecrübeli su tesisatçısı olarak geniş kapsamlı tesisat hizmetlerini Uzmanlar su tesisat çatısı altında sürdürmektedir. En yakın su tesisatçısı lazım olduğunda acil yardım alacağınız usta bulma elbette önemlidir.

İstanbul su tesisatçısı en yakın su tesisatçısı

İstanbul su tesisatçısı denince akla gelen, İstanbul’da tesisat alanında hizmet sunan ve İstanbul’da bulunan bütün ilçelere aynı fiyatla hizmet sunan tesisatçı profili oluşmaktadır. Başarınız bu oluşan profilin gereğini yapmaktan geçer. Eğer tesisatçı olarak içi boş olmayan veya söylemlerden öteye geçen birebir yaptıklarınızla söylemleriniz uyuşursa o zaman İstanbul su tesisatçısı söylemi anlam kazanır. Bir taraftan İstanbul su tesisatçısı diyeceksiniz diğer taraftan efendim biz o bölgeye bakmıyoruz diyeceksiniz bu çelişki olur ki sağlıklı bir politika olmaz.

İstanbul su tesisatçısı | Uzmanlar Tesisat

İstanbul su tesisatçısı | Uzmanlar Tesisat

Bireyler tesisatçıyı aradığında bizim burada mı merkeziniz dediğinde netlikle ofisinizi ve hizmet bölgenizi ifade edip istenilen hizmetin bedeli fiyatı ifade edilmelidir. Biz gelelim işi yapalım fiyatı adreste anlaşırız söylemi ucu açık her iki tarafı da zora sıkacak söylemdir. Bu söylemden kaçınıp şeffaf olmakta yarar olduğunu düşünen tesisatçılardanız.

İstanbul’da faaliyet gösteriyorsanız, ortaya çıkabilecek tesisat arızalarını elektronik cihazlarla kırma dökmenin olmayacağı pratik çözümler sunmalıdır. Bunun yanında tesisatla ilgili gelebilecek tüm talepleri karşılama potansiyeline sahip olmalıdır. İnsanların en çok ne tür sorunları ile karşılaştığını ana başlıklar halinde paylaşalım.

İstanbul su kaçağı tespiti ustası

İstanbul Su Kaçağı Ustası | Uzmanlar Tesisat

İstanbul Su Kaçağı Ustası | Uzmanlar Tesisat

Su tesisatında zamana ve kullanıma bağlı olarak sıhhi tesisat kapsamında deforme olma dış etkenlerin ortaya çıkardığı arızalar sebebi ile su kaçakları oluşur. Su kaçağının oluşumu başımıza  hiç beklenmedik dertler açar. Su kaçağı olduğunda bu tesisatı yapan hangi tesisatçı onu bulup kaçağın yerini en iyi o bilir düşüncesi ile hareket etmek çok zayıf ihtimaldir. O halde yapılacak şey, su tesisatı arızası olan su tesisatındaki kaçağı cihazla bularak kırma dökme yapmayan bir tesisatçı ile iletişime geçmek olmalıdır. İstanbul su kaçağı servisi  olarak bahse konu hizmeti cihazla sunarak zorlu görünen su kaçağının yerini tam tespit edip aynı gün tamir ediyoruz.

İstanbul tıkanıklık açma ustası

İstanbul tıkanıklık açma ustası | Uzmanlar Tesisat

İstanbul tıkanıklık açma ustası | Uzmanlar Tesisat

Sıhhi tesisat kapsamına olan pimaş giderlerinin tıkanmasına bağlı olarak giderlerden su geri gelmesi tıkanıklığın habercisidir. Tıkanıklık oluştuktan sonra ki başınıza gelebilecek en büyük sıkıntı, eve misafir gelmesidir. Misafir geldiğinde tıkanıklık kaynaklı yaşanan kötü koku ve görüntü kirliliği rahatsız edici durumlara neden olur. Bu tarz tesisat arızalarında robotla tıkanıklığı açan bir tesisatçı çağırıp hızlı bir şekilde tıkanıklığın açılması sağlanabilir. Tıkanıklık sorunu farklı arızalara yol açmadan uygulama yapılırsa yüksek maliyete katlanmak durumda kalmadan canınız sıkılmadan bu arızadan kurtulmuş olursunuz.Diğer taraftan ben bu tıkanıklığı açarım ne gerek var tesisatçıya ne gerek var cihaza diyebilirsiniz. Ancak, bu fikir sizi çok büyük maliyetlerin eşiğine götüreceği gibi yorulduğunuz ve kaybettiğiniz zamanda boşa gidecektir. İstanbul tıkanıklık açma servisi olarak tıkanıklığı robotla kısa sürede uygun fiyatla açıyoruz.

İstanbul petek temizliği ustası

Kış aylarının vazgeçilmezi olan peteklerin temizlenmesi ve kalorifer tesisatının temizlenmesi yakıt tasarrufu ve verimli ısınma adına vazgeçilmez bir uygulamadır. Bu uygulamaya neden gerek duyulur, kapalı devre çalışan kalorifer tesisatı ve petekler kirlenir.  Kalorifer tesisatı boru yüzeylerinde ve petek kanallarında çamurlaşma ve korozyon oluşacağından ısı iletimi zorlaşır. Peki ısı iletimi zorlaştığında kombi performansı düşer mi ? Evet, kombi nin sürekli çalışması demek ısıtmada sorun yaşanıyor demektir. Buda dolaylı olarak kombi performansını düşürücü etki yapacaktır. Kombi arızaları ortaya çıkacak size ek maliyetler çıkacaktır.

İstanbul petek temizliği ustası

Bu olumsuz tablonun önüne geçmek düzenli kombi bakımı yaptırdığınız gibi petek bakımını da yaptırmanızdan geçer. Alüminyum petek temizliği yılda bir defa, panel petek temizliği 2 yılda bir en geç, döküm petek temizliği yine 2 yılda bir yapılaması uygundur. Şunu da belirtmekte fayda var ki, her yıl bu bakımlar yapılırsa daha faydalı olacaktır. Bir de yerden ısıtma tesisat temizliği var ki, bu da her yıl mutlaka yaptırılmalıdır. İstanbul petek temizliği olarak bahse konu bakımları cihaz ve kimyasal ile yapıyoruz.

İstanbul su tesisatçısı olarak tüm İstanbul İlçelerinde aynı fiyatla sıhhi tesisat ve mekanik tesisat alanında hizmet sunuyoruz. İstanbul’da tesisatçı servisine ihtiyacınız olduğunda bizi arayın

Benzer Gönderiler: