Tesisatçı 486 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

İstanbul Su Kaçağı Bulma servisi cihazla su kaçağı tespitini, su tesisatı arıza tespitini yapıp su kaçak tamirini de yapar. Su kaçağı, su tesisatı borularında çürüme veya bir çatlama sonucu su sızıntısı ile ortaya çıkar. Su tesisatındaki sızıntı, kaçak su tespit cihazı yardımı ile noktasal su kaçağı bulma yapılır. Tesisat kaçağı tespit için yardım alacağınız tesisatçı firma bu alanda yeterli tecrübeye sahip olmalıdır.

İstanbul Su Kaçağı Bulma için su kaçağı arama cihazlarına, kaçak bulma cihazlarına sahip değil ise bu tesisat firmasından hizmet almayın. En ucuz su kaçağı tespiti yapan firma diye arama yaparsanız su kaçağı bulma yöntemlerinden haberi olmayan tesisatçılar çıkar. Su kaçaklarını bulan cihazı olan su tesisatçısı fiyatları piyasadaki fiyatlarla eş değerdedir. Tesisat su kaçağı tespiti, kırmadan su tesisatı kaçak tespiti yapılacak ise mutlaka cihazlarla tespit yapılmalıdır.

İstanbul Su Kaçağı Bulma | Uzmanlar Tesisat

İstanbul Su Kaçağı Bulma | Uzmanlar Tesisat

 İstanbul Su Kaçağı Bulma Tesisatçı Usta Su Kaçağını Nasıl Bulur ?

Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti için ilk adım profesyonel tesisatçı firmadan yardım almak çözümü beraberinde getirecektir. Tıkanıklık açma olsun, su sızıntısı tespiti olsun, su sızıntısı tamiri olsun tek elden alınacak hizmet her açıdan faydalı olacaktır. Su kaçağı tespiti yapacak tesisatçı servisi cihazla kırmadan su kaçağı tespitini uygun fiyatla yapar.

Su tesisatçısı sadece su kaçağı bulma cihazı termal kamera ile dairedeki sızıntının kaynağını bulmada zorlanır. Çünkü, termal su kaçak tespiti için doğrudan kullanılan asıl cihaz olmayıp yardımcı cihazdır. Su sızıntısını tespit etmede kullanılan cihaz bilgisayarlı su kaçağı bulma cihazıdır. Su kaçağı nasıl bulunur kısmında ne denli farklı uygulama da olsa en başarılısı su kaçağı arama cihazı ile yapılandır. Kaçak su tespiti için yapılacak uygulamada bütün tesisat kontrol edilmelidir. Bazı tesisatçılar sadece temiz suyu kontrol edip adresten ayrılmaktadır. Oysa hem temiz su tesisatı hem de pis su tesisatı kontrol edilmelidir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Su arıza tespit cihazı kırmadan tesisat tamiri için değil su kaçağının tam yerinin bulunması için gereklidir. Su tesisatı kaçağı bulunduktan sonra tamir için ilgili yer açılır. Su bulma cihazı ile kaçak tamir edilir söylemi yanlış olacaktır. su tespit cihazı, su kaçağını bulan cihaz olup kırmadan arızanın yeri garantili bulunur. Profesyonel tesisatçılar  her tesisat arızası için ayrı bir cihaz kullanırlar. Mesela pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı için kanal açama makinesi kullanırlar. Tıkanıklık açılmaz ise belli bir süre sonra su sızıntısı tamirini gerektiren durum ortaya çıkar.

Su tesisatı kaçak bulma çalışması aşamasında kamera ile boru içi görüntüleme yapıldığında tıkanıklık ta saptanabilir. Bu saptama su kaçağı tespit cihazı ile değil kameralı su kaçak tespiti ile yapılır. Su kaçak tespiti firması hem temiz su tespiti için gerekli olan cihazı hem de pis su gider hattı görüntüleme kamerası ile hizmet sunar. Kırmadan su kaçağı tespiti ancak her iki cihaz ile verilen hizmetle sağlanır.

Benzer Gönderiler: