Tesisatçı 160 kez görüntülendi

İncirli yerden ısıtma tesisat temizliği – Bu sistemin temizliği yerden ısıtma sistemi temizlik cihazı ile yapılır.

Yerden ısıtma tesisatı da suyun kireçlenme etkisinden diğer petekler gibi etkilenir. Aynı zamanda düşük sıcaklıkta çalıştığı için tesisattaki çamurlaşma hızı yüksektir. Bu nedenle tesisatın borularında tıkanıklık sorunu daha sık yaşanır. Her geçen gün yerden ısıtma tesisatına olan talep giderek artmaktadır. Elbette bunun sebebi sağladığı faydalar yüzündendir. Daha iyi ısınmanıza, daha ekonomik ısınmanıza yardımcı olan yerden ısıtma tesisatı büyük avantaj sağlar. Olabilecek arızalarda da ustalar tesisata lokal müdahalede bulunabilir. Çünkü her alanın ısınma sistemi farklıdır. İncirli yerden ısıtma temizliği yapan firmamız tesisatınızdaki tıkanıklıklara engel olmak için cihazla kimyasalla temizlik yapmaktadır.

İncirli yerden ısıtma tesisat temizliği

Yerden ısıtma tesisatı düşük sıcaklıkta çalıştığı için bakterilerin üremesi içinde uygun bir ortamdır. Yapılan temizlik sırasında bakterilerde temizlenmiş olur. İncirli yerden ısıtma tesisat temizliği servisimiz her yıl tesisatınızın temizlenmesini tavsiye eder. Çünkü tesisat temizliği yapılmazsa ısınma sorunları yaşarsınız, tesisatınız ısıyı iletmekte zorluk çeker. Hava ve suyla yapılan temizlikte özel bir cihaz kullanılır. Temizlik bitince tesisata koruyucu kimyasal verilerek, çamurlaşmanın azaltılması ve ısınmanın kalitesi arttırılır.

Bu sistemin temizliği  normal bilinen petek temizleme cihazı ile değil bu sisteme has yerden ısıtma tesisat temizleme cihazı ile yapılmalıdır. Bu şekilde bir ayırım yapma nedenimiz bu sistemdeki çamurlaşmanın ve kirliliğin çok fazla olması sebebine dayalıdır. Normal petek temizleme cihazının basınç değeri yeterli gelmeyecek olup temizlikte sağlıklı yapılamayacaktır.