Tesisatçı 699 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

İncirli tesisatçı, İncirli tesisat tamir ustası ya da İncirli su tesisatçısı şeklinde arattığınızda daha çabuk iletişim kurulabilir. Tesisatçı firma, sıhhi tesisatçı ustaları ile tespit tamir ve montaj dahil bir çok tesisat işinde hızlı güvenilir hizmet alabilirsiniz. Tesisat servisi, tesisat arızalarını kısa sürede tespit ve tamir edeceği için uğrayacağınız zarar da minimize edilmiş olur.

İncirli tesisatçı su tesisatçısı

İncirli tesisatçı, tesisattaki arızaların ne kadar önemli olduğunu ve ne tür rahatsızlıklara sebep olduğunu gayet iyi bilir. Çok sıradan görünen, musluk arızası bile sizlere zorlu anlar yaşatabilir. Musluktan su sızıyor, musluk su damlatıyor diyenler bile bunu önemsemelidir. Acil olarak bir musluk tamircisi bulmalı ve muslukları tamir ettirmelisiniz. İncirli tesisatçı servisimiz her türlü tesisat arızasını tamir eder, tesisatın bakımını yapar, tesisatınızdaki montaj işlerini titiz bir şekilde gerçekleştirir.

Tesisat arızası oluştuğunda geçen zaman yapıya daha çok zarar vereceğinden önceden bir tesisatçı tanıdığınız var ise bu süre çok kısa olacaktır. Hem de acaba ile başlayan kuşkularınız olmayacaktır, istenilen çözüm en kısa sürede ayağınıza gelecektir. Maliyetini bildiğiniz ve sonunda kesin çözümün olduğunu bildiğinizde gereksiz streste yaşamamış olacaksınız. Tesisatta en küçük arıza da en büyük arızada tecrübeli tesisatçılar ile giderilip olası zararlar ortadan kalkacaktır.

İncirli tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

İncirli tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Bataryaların eskidiğini düşünüyor, yeni modellerle değiştirilmesini istiyorsanız İncirli tesisatçı servis olarak size yardımcı olalım. TSE kalite belgesine sahip yeni bataryalar kullanarak eskimiş bataryaları değiştirelim. Su akıtan muslukların contalarını yenileyelim,  sifon çalışmıyorsa, lavabo arıza yaptıysa ustalarımız tamiri yapsın, gerekirse yeni malzemeler kullanarak tesisatınızı kullanabileceğiniz duruma getirelim. İncirli su tesisatçısı acil usta taleplerinizde, acil onarım ihtiyacınızda size yardımcı olur. Tesisatınızdaki arıza yapan musluk, batarya, sifon, vana gibi aksamları modern yöntemlerle tamir ederiz.

Yukarıda bahse konu tesisat işlerini bütün tesisatçılar hemen hemen yapmaktadır. Fakat her tesisatçının yapamadığı tesisat işleri de vardır. Bu duruma örnek olarak, dairede oluşan su kaçağının kırmadan cihazla tespit edilmesi, tıkalı olan giderin kırma yapmadan açılması uygulamasıdır. Diğer taraftan soğuk havalarda ısıtmayan kalorifer tesisatının kimyasal ilaçla ve cihazla  temizlenmesi petek temizliğinin yapılmasıdır. İncirli tesisatçı servisi olarak kolaylıkla en zor tesisat arızasının üstesinden gelmemizi sağlayacak cihazla hizmet veriyoruz.

İncirli su tesisatçı servisi olarak deneyimli ustalarımızla müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Ustalarımız musluk tamiri, klozet tamiri, rezervuar tamiri, sifon tamiri, lavabo tamiri gibi her alanda son derece deneyimlidir.

Benzer Gönderiler: