Tesisatçı 770 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

İhlas Evleri petek dışı toz  temizliği servisi

Peteklerin dışında biriken tozları yeteri kadar temizlediğinizi düşünebilirsiniz. Ancak peteklerin ızgaralarında biriken, kanallarını etkileyen tozları temizleyemezsiniz. Bu yüzden petek dış temizliği konusunda hizmet alabileceğiniz bir tesisatçı olmalı. İhlas Evleri petek dışı toz temizliği yapan firmamızdan her zaman bu hizmeti alabilirsiniz. Ustalarımız peteklerin en küçük alanlarını bile kuru buhar veren özel bir cihaz yardımıyla temizler. Cihazla petek dış temizliği yapılırken peteklerin yerlerinden sökülmesine, evde zahmetli çalışmalar yapılmasına gerek kalmaz. Peteklerin ızgaralarına kümelenen tozlardan ancak bu şekilde kurtulabilirsiniz. Peteklerde biriken tozlarla aynı ortamda yaşamayın. Belirli aralıklarla petekleri temizleterek, evinizde bahar havası yaşayın.

Petek dışı toz temizliği cihaz kullanılırsa oldukça kolay yapılır. İhlas Evleri petek dışı toz temizliği servisimiz bu yöntemle hizmet vermektedir. Peteklere cihaz bağlanarak temizlenmesini sağlarız. Bu yüzden peteklerin sökülmesine gerek kalmaz. Cihaz yüksek basınç altında buhar vererek peteklerin her alanını kolayca temizler. Bu temizlik sırasında herhangi bir kimyasal madde kullanılmadığından, petekler zarar görmez. Aynı zamanda sizlerde evinizde temiz bir nefes alırsınız. Petek dış temizliği sadece tozları, kir kalıntılarını değil, peteklerin ızgaralarında yerleşmiş olan mite böceklerin de temizlenmesini sağlar. Bu özellikle alerjik yapısı olanlar için çok önemli bir işlemdir. Evinizi her türlü olumsuz etkenden korumalısınız.

İhlas Evleri petek dışı toz temizliği fiyatları konusunda merak ettiklerinizi firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Herkes temiz bir ortamda yaşasın, petekler tozdan arındırılsın diyerek petek dış temizliğinde en makul fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Petekleri zahmetsiz bir şekilde temizliyoruz. Kuru buhar veren bu özel cihaz petekleri tamamen tozdan, biriken kirlerden temizler. Bu yöntem peteklere ve evinizdeki eşyalara, parkelere zarar vermez. Deneyimli ustalar tarafından yapıldığı zaman konforlu bir şekilde tamamlanır.

Benzer Gönderiler: