Tesisatçı 751 kez görüntülendi

İGDAŞ Yetkili Firma – Yetkili olmayan firmalardan doğal gaz tesisat hizmeti almayın

Evinizde veya iş yerinizde doğal gaz kullanmak istiyorsanız öncelikle İGDAŞ yetkisine sahip bir firma bulmanız gerekmektedir. Firmamız Uzmanlar Mühendislik adı altında İGDAŞ yetkili firma olarak bu anlamda İstanbul’un her bölgesine hizmet sunmaktadır. Bünyemizde bulunan yetkili makine mühendisleri, tekniker ve ustalarımızla kaliteden asla ödün vermeden sektörde uzun yıllardır yer almaktayız.

İGDAŞ Yetkili FirmA

Öncelikle doğal gaz kullanmak istediğiniz yapı mühendislerimiz ve ustalarımız tarafından ön keşif yapılarak incelenir. Makine mühendislerimizin yapacağı hesaplamalarla sizin için en doğru ve en verimli tesisat şemaları oluşturularak size sunulur. Karşılık bilgi alış verişinde bulunur. İGDAŞ tan yapacağınız abonelik ve sözleşme işlemlerinin sonrasında ise doğal gaz projesi dijital ortamda hazırlanarak İGDAŞ’a yollanır. İGDAŞ proje biriminin onayının ardından bu projeye uygun tesisatınız yapılır.

İGDAŞ ın vermiş olduğu doğal gaz sayacı yerine monte edilir ve son kontroller yapılarak tesisat sızdırmazlık testine tabi tutulur. Sızdırmazlık testinin de olumlu olmasının ardından İGDAŞ gaz açma randevu birimine firmamızın randevu talebi ile gaz açma randevusu alınır. Gaz açma randevu gün ve saatinde İGDAŞ yetkili firma mühendisi ve firmamızın mühendisi ile tesisat kontrol edilir ve tekrar sızdırmazlık testi yapılır. Her hangi bir olumsuzluk ve uygunsuzluk olmadığı takdirde gaz açma işlemi yapılır. Gaz açma uygunluk belgesi İGDAŞ ve firma mühendisleri tarafından imzalanarak kullanıcıya teslim edilir. Son olarak kullanılacak cihazların servisi çağırılarak cihazlar devreye alınır.

İgdaş yetkili firma konusunda hassasiyetle yaklaşmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıklı bir doğal gaz kullanımı için yetkili firmaları seçin.