Tesisatçı 1866 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

İgdaş Yetkili Firma sertifikalı firmalar, igdaş anlaşmalı firma ya da doğalgaz yetkili firma diye bilinen bu işleri yapan firmalardır. Yetkili olmayan firmalardan doğal gaz tesisat hizmeti alınması demek mağduriyet demek ya da işlerin daha geç halledilmesi demektir. Eğer siz igdaş yetkili firma ile çalışmazsanız bu işi verdiğiniz kişi igdaş yetkili firmaya bu işi yaptıracaktır. Bu da hem sürecin hem de maliyetin artması anlamına gelecektir. Ya da igdaş şartnamesine uygun olmayan iş yapılacak ve siz da mağdur olacaksınız.

İGDAŞ Yetkili Firma

Evinizde veya iş yerinizde doğal gaz kullanmak istiyorsanız öncelikle İgdaş yetkisine sahip bir firma bulmanız gerekmektedir. İgdaş yetkili firmalar bu anlamda İstanbul’un her bölgesine hizmet sunmaktadır. Firmalarda bulunan yetkili makine mühendisleri, tekniker ve ustalarla kaliteden asla ödün vermeden sektörde hizmet sunarlar.

İgdaş Yetkili Firma | Uzmanlar Tesisat

İgdaş Yetkili Firma | Uzmanlar Tesisat

Öncelikle doğal gaz kullanmak istediğiniz yapı mühendislerimiz ve ustalarımız tarafından ön keşif yapılarak incelenir. Makine mühendislerimizin yapacağı hesaplamalarla sizin için en doğru ve en verimli tesisat şemaları oluşturularak size sunulur. Karşılık bilgi alış verişinde bulunur. İgdaştan yapacağınız abonelik ve sözleşme işlemlerinin sonrasında ise doğal gaz projesi dijital ortamda hazırlanarak İgdaş’a yollanır. İgdaş proje biriminin onayının ardından bu projeye uygun tesisatınız yapılır.

İgdaş’ın vermiş olduğu doğal gaz sayacı yerine monte edilir ve son kontroller yapılarak tesisat sızdırmazlık testine tabi tutulur. Sızdırmazlık testinin de olumlu olmasının ardından İgdaş gaz açma randevu birimine firmamızın randevu talebi ile gaz açma randevusu alınır. Gaz açma randevu gün ve saatinde İgdaşın mühendisi ve firma mühendisi ile tesisat kontrol edilir ve tekrar sızdırmazlık testi yapılır. Her hangi bir olumsuzluk ve uygunsuzluk olmadığı takdirde gaz açma işlemi yapılır. Gaz açma uygunluk belgesi İgdaş ve firma mühendisleri tarafından imzalanarak kullanıcıya teslim edilir. Son olarak kullanılacak cihazların servisi çağırılarak cihazlar devreye alınır.

Doğalgaz tesisatı için bu işi uzmanını seçme  konusunda hassasiyetle yaklaşmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıklı bir doğal gaz kullanımı için yetkili firmaları seçin.

Benzer Gönderiler: