Tesisatçı 357 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Her temizlik radyatör temizliği midir sorusu için söylenecek şey ilaçlı makineli yapılan ve ayrılması gereken süre ayrılan uygulama sağlıklı olur. Tıkalı kalorifer radyatörü temizlemek için porçöz ile radyatör temizliği yaparsanız faydadan çok zararı olacaktır. Tıkalı radyatör nasıl temizlenir için her zaman profesyonel tesisatçılardan yardım almalısınız. Evde kendi imkanlarınız ile yapacağınız şey elbette radyatör temizliği olmayacaktır. Çünkü, yapılan şey pis suyun boşaltılıp temiz suyun doldurmaktan öteye geçmez.

Her temizlik radyatör temizliği midir? Uzmanlar Tesisat

Her temizlik radyatör temizliği midir? Uzmanlar Tesisat

Her temizlik radyatör temizliği midir?

Cihaz ve kimyasal ile yapılan radyatör temizliği ile çamur ve kirlilik tamamen temizlenir ise bu gerçek temizlik olacaktır. Yapılan temizliğin mahiyetini vatandaş çok bilmediği için doğru petek temizleme tesisat firması ile çalışmak çok önem arz etmektedir. Yapılan radyatör temizliği ile istenilen ve beklenilen radyatör petek temizliği biri birbiri ile uyumlu mu ? Bu anlamda beklenilen ısı artışı olacak mı istenilen memnuniyet sağlanabilecek mi? Bu soruların yanıtı işini hakkı ile yapan tesisatçı ile çalışmak ve doğru kanaldan hizmet almak ile mümkündür.

Radyatörlere ve tesisatın içindeki borulara yerleşen her türlü pislik, toz, kireç kalıntısı ısınma sorunlarının bir nedeni olabilir. Siz kombinizi ne kadar yüksek ısıda çalıştırsanız bile ısınma sorunu yaşanırsınız. Radyatörler, petekler istediğiniz gibi ısınmaz ve evinizi ısıtamazlar. Bu yüzden radyatör temizliği ihmal edilmemelidir. Ancak her temizlik kalorifer petek temizliği midir bu hususta önem arz etmektedir.

Gerçek Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Gerçek radyatör temizliği makine ve özel radyatör temizleme kimyasalı ile yapılandır. Radyatörleri hiç sökmeden, yerinde yapılan temizlik gerçek temizliktir. Evinize zarar vermeden yapılan temizlik gerçek radyatör temizliğidir. Bu yüzden radyatör temizliği yaptıracağınız tesisatçınızı özenle seçmelisiniz. Radyatör temizliği sırasında tesisatın içinde biriken her türlü atık madde, kireç tabakası temizlenmelidir. Bunlar özel petek temizleme makinesi ile kimyasalla yapılmalıdır.

Her temizlik radyatör temizliği midir? Bu nedenle radyatörlerinizi temizletmek istediğinizde tesisatçınızın bunu nasıl yapacağını sorgulayın. Radyatör temizleme makinesi kullanıyor mu, radyatör temizleme kimyasalı kullanıyor mu sorun. Radyatörleriniz ilk günkü tertemiz olacak mı, kalorifer tesisatınızın boruları, vanaları da kireçten temizlenecek mi, bunları öğrenin. Her temizlik radyatör temizliği değildir, bunu unutmayın.

Benzer Gönderiler: