Tesisatçı 198 kez görüntülendi

Hadımköy yerden ısıtma tesisat temizliği – Tesisatta oluşan çamurlaşma kireçlenme tesisat temizleme cihazı ile temizlenir

Yerden ısıtma tesisatı ile ısınmanız için, borularda tıkanık olmaması gerekir. Bu sistemin daha düşük sıcaklıkta çalışması nedeniyle çamurlaşma daha hızlın şekilde olur. Bu nedenle tıkanıklık sorunu daha fazla yaşanır. Bunlara engel olmak için yerden ısıtma tesisatının her yıl temizlenmesi gerekir. Size yerden tasarruf sağlayan, evde her alanın aynı derecede ısınmasını sağlayan bu tesisata iyi bakmalısınız. Hadımköy yerden ısıtma tesisat temizliği servisimizle iletişime geçerek, bunu nasıl yaptıracağınızı öğrenebilirsiniz.

Hadımköy yerden ısıtma tesisat temizliği

Yerden ısıtma temizliği için cihaz ve özel tesisat koruyucu kimyasal kullanılmalıdır. Hadımköy yerden tesisat temizliği yapan firmamız bu yöntemi kullanmaktadır. Tesisat temizliğinde kullanılan cihaz petek temizliği için kullanılan cihazdan farklıdır. Cihaz tesisata bağlanarak önce hava basılır. Bu birkaç saniye süreyle üç defa tekrarlanır. Daha sonra cihazla verilen yüksek basınçlı su tesisattaki çamur katmanlarını iyice çözerek temizler. Kalan atıklarda cihaz filtresiyle tutularak sistem dışına atılır.  Hadımköy yerden ısıtma tesisat temizliği yapan ustalar çamurlaşmayı geciktirici ve ısı kalitesini artırıcı etkisi olan koruyucu kimyasalı tesisatın içine verir. İşte temizlik işlemi sadece bu kadar, lütfen yerden ısıtma temizliğini ihmal etmeyin.

Tecrübeli ustalar ile yıllardan beri bu sistemi yapan ve temizliğinin gerekliliğini sürekli ifade eden bir servis ile çalışmak her daim fayda sağlayıcı bir seçim olacaktır. Bu sistemin temizliği bilinen petek temizleme cihazı ile yapılırsa sağlıklı sonuç ortaya çıkmayacaktır.