Tesisatçı 615 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Güngören yerden ısıtma tesisat temizliği petek temizliği kombi bakımı işlerinde makine ve ilaç kullanılması elzemdir. Tesisat yerden ısıtma sistem temizliği işini Güngören petek bakımı servisi ustaları profesyonelce yapar. Alttan ısıtma temizliği için fiyat aldığınızda bu işi nasıl ve ne ile yapılacağı hakkında da bilgi alın. Aldığınız fiyatları karşılaştırırken hizmet içeriklerini de karşılaştırarak fiyat karşılaştırmasını yapın.

Güngören yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Güngören yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bu şekilde yaptığınızda yerden ısıtma temizliği hizmeti alacağınız yeri sağlıklı seçersiniz. Normal petek temizleme cihazı ile petekleri temizler gibi temizlik yapılması yerden ısıtma sistem temizliği için yeterli olmayacaktır. Bu açıdan beklediğiniz ısınma performansını bulamayacak ve verdiğiniz paranın karşılığını da alamamış olacaksınız. Sistemin temizliği yüksek basınçlı cihazla yapılarak çamurlaşmış borular temizlenmelidir.

Güngören yerden ısıtma tesisat temizliği 

Periyodik olarak yerden ısıtma tesisatı bakımı, temizliği yapılmadığı zaman, hissettiğiniz sıcaklık ve ortama iletilen sıcaklığın az olduğunu hemen fark edebilirsiniz. Yerden ısıtma tesisatı temizliği her sene ihmal edilmeden yapılmalıdır.

Güngören yerden ısıtma sistem temizliği için firmamız cihazla kimyasalla hizmet vermektedir. Çamurlaşma hızının fazla olduğu bu tesisatlar da tıkanıklık sorunları daha fazla yaşanır. Bu nedenle ısınma sorunu yaşanmaması için temizlik ihmal edilmemelidir. Tesisatın temizliğinde kullanılan cihaz diğer petek temizleme cihazından farklıdır. Bu cihaz temizliği basınçlı suyla ve havayla yapar. Yerden ısıtma tesisatında tıkanan yerler için önce hava belli zaman aralıkları ile tıkalı noktaların açılması için verilir.  Sonra basınçlı su verilerek sistem temizliği tamamlanır.

Tesisatın içinde boru çap daralmasına da neden olan çamurlaşma ve korozyon ortadan kaldırılır. Sonraki aşamada koruyucu kimyasalın tesisata ilave edilmesi ile çalışma sona erer. Bu sayede çamurlaşma hızı düşürülmüş olur, ısınma kolaylaştırılır.

Alttan ısıtma Sistem Neden Tercih Edilir?

 Yerden ısıtma tesisatı artık herkesin ilk tercihi haline gelmiştir. Çünkü bunun faydaları oldukça fazladır. Hem evinizin metrekaresi küçük ise, yerden tasarruf etmenizi sağlar, hem de evde odaların her birinde aynı şekilde ısınmanızı sağlar. Eğer yerden ısıtma tesisatında bir sorun olursa, diğer alanlarda ısınma sorunu olmadan arızanın tamir edilmesi mümkün olur. Bu sistemin avantajlarının ısınma alanında da devam etmesi için periyodik bakımları yaptırmalısınız. Güngören yerden ısıtma tesisat temizliği için firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: