Tesisatçı 842 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Güngören tesisatçı ya da Güngören su tesisatçısı, tesisat arıza tamir işlerini ve makine gerektiren işler olan gider tıkanıklık açma , su kaçak tespitini de yapar. Güngören tesisat ustaları profesyonel yöntemleri teknolojik makineler ile uygular ve sorunu yerinde kırma dökme olmadan tespit eder. Güngören sıhhi tesisatçı ustalarından hem montaj de montaj hem de teknolojiyi erekli kılan zemin altı boru içi görüntüleme ya da tıkanmış boru açma işlerini de yapar. Tesisat servisi ile bütün tesisat arızalarına pratik uygulamalar ile son veriliyor

Güngören tesisatçı su tesisatçısı

Tesisatçı olarak hizmet alacağınız firmanın yeni yöntemleri kullanması, teknolojiyi yakından takip etmesi oldukça önemlidir. Tesisattaki arızaların tamirinde itinalı bir çalışma yapılması gerekir. Evinize zarar vermeden tesisat tamiri yapılmalıdır. Güngören tesisatçı servisimizden en iyi koşullarda hizmet alabilirsiniz. Alanında deneyimli olan ustalarımız arızalanan klozet, sifon, rezervuar gibi tesisat aksamlarını tamir eder.

Musluklarda su sızıntısı sorunu varsa, musluk tamiri yapar. Muslukların aşınmış contaları değiştirilir, musluk başları kontrolü yapılır. Bataryalarınız eskidiyse, bataryalarınızı değiştirmek istiyorsanız kalite belgesi olan yeni bataryaları kullanırız. Tesisat tamiri sırasında kullandığımız malzemelerin hepsi TSE kalite belgesine sahiptir.

 

Güngören su tesisatçısı olarak tesisat tamir ve bakım işlerini, tesisat montaj ve yenileme işlerinizi tecrübeli ustalarımızla yaparız. Sizlere en iyi fiyatları sunarak, garantili hizmet veririz. Güngören tesisatçı servis ustaları tesisatınızın tamir edilmesi için yeni yöntemleri kullanır. Cihazlarla, modern aletlerle hizmet veririz. Tesisatınızı her zaman sorunsuz ve çalışır şekilde kullanmanız önemlidir. Beklemediğiniz zamanlarda tesisat arızası ile uğraşmayın diye tesisat bakımını da yaparız. Musluk tamirinden, klozet sifonu tamirine kadar her ihtiyacınızda sizlerin yanındayız.

Güngören Tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Güngören Tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Yukarıda bahsedilen tesisat işleri dışında uzmanlık gerektiren zemin altı tesisat kaçaklarının yerinin bulunup tamirinin yapılması uygulaması her tesisatçı tarafından yapılamaz. Bu uygulamanın yapılması profesyonel cihazlar ile mümkündür. Zemin altında oluşan tıkanıklık ve su kaçağının tam yer tespiti için cihazlar gereklidir. Cihazlarla temiz su tesisatı kaçak yer tespiti ve pimaş içini kamera ile görüntüleme uygulamasının yapılması gereklidir.

Tesisat servis ağımız geniş olup bu anlamda sunduğumuz hizmetler arasında pimaş yıkama, petek toz temizliği ve yerden ısıtma tesisat hizmetleri bulunmaktadır. Bahse konu hizmetler için hem profesyonel tesisat ustaları ve profesyonel cihazlar gereklidir. Uzun soluklu hizmet sunan kurumsal tesisat firmaları tarafından bu hizmetler sunulmaktadır. Tesisat arızaları olsun, tesisat hizmetleri olsun bir hizmet alacağınız zaman kurumsal tesisat firmaları ilk tercihiniz olmalıdır.

Benzer Gönderiler: