Tesisatçı 776 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Güngören petek dışı toz temizliği

Peteklerin dış temizliği yaptırmak için Güngören petek dışı toz temizleme hizmeti veren firmamıza ulaşabilirsiniz. Bu uygulamayı daha önceden yaptıranlar, yeniden yaptırmak için hiç tereddüt etmezler. Çünkü peteklerinin nasıl tozdan, kirden temizlendiğine şahit olurlar. Petek dış temizliği peteklerin kanallarında ve ızgaralarında bütün yıl biriken tozları ve diğer kir kalıntılarını tamamen temizler. Bu temizlik işlemi kuru buhar veren özel bir cihaz sayesinde yapıldığından, oldukça zahmetsiz ve sağlıklı bir işlemdir. Peteklerin kimyasallara maruz kalmadan, yerlerinden bile sökülmeden temizlenmiş olur. Peteklerin ne kadar tozlandığını dışını silerken görebilirsiniz. Ancak kanallarını bu şekilde temizleme olanağınız yoktur. Bu yüzden ustaları çağırmalı ve cihazla petek dış temizliği yaptırmalısınız.

Peteklerin dışını temizlemek kuru buhar veren cihazla kolayca yapılmaktadır. Peteklere bağlanan cihaz verdiği yüksek basınçlı buharla peteklerin en dip köşesini bile kolayca temizler. Ustalar bu konuda deneyimli olduğundan, zaman kaybı yaşamadan temizlik işlemi tamamlanır. Bundan eşyalarınız, parkeleriniz de zarar görmez. Çünkü kuru buhar kimyasal içermediğinden onlara zarar vermez. Güngören petek dışı toz temizliği hizmeti veren firmamız size uygun bir zamanda peteklerinizi temizlemek için randevu verecektir. Petekler yerinden sökülmediği içinde telaşa gerek olmadan temizlik işlemi tamamlanır. Bu temizliği herkesin yaptırmasını tavsiye ediyoruz. Hem evinizin hijyen ortamını koruyacak, hem de mite böceklerin de temizlenmesini sağlayacaktır. Peteklerin kanallarında yerleşen bu ev akarları petek dış temizliği sırasında temizlenmiş olur.

Petek dış temizliği ile mite böceklerine toza,hise son

Güngören petek dışı toz temizleme fiyatları konusunda firmamızın sağladığı olanaklardan da faydalanmalısınız. En uygun fiyatlara peteklerinizi temizliyoruz. Bütçenizi sarsmadan tertemiz petekleriniz oluyor. Evinizde uçuşan tozlara maruz kalmıyor, aldığınız sağlıklı nefesle yaşamanıza devam ediyorsunuz. Petek dış temizleme giderek yaygınlaşan bir uygulamadır. Bunu bir defa yaptıran herkes, sürekli peteklerini temizletmeyi istiyor.Bu uygulamayı yapan firmamızdan destek alarak yaşam alanlarınızda daha kaliteli hava solumuş olursunuz.

Benzer Gönderiler: