Tesisatçı 583 kez görüntülendi

Gömme rezervuar – Gömme rezervuar montajını yapacak tesisatçı iyi seçilmelidir

Mevcut olan suyun kontrollü şekilde boşaltacak mekanizması olan ve estetik açıdan görsel güzellik sunan bir sistemdir. Gömme rezervuarla ilgili burada malzemeli veya montajını aşama aşama yazacak değiliz. Şunu bilmenizi isteriz gömme rezervuar malzeme olarak ve montaj olarak maliyetli bir tesisat işidir. Bu anlamda talep sizden arz bizden ancak, en azından fiyatlama hakkında kafanızda bir şey olması da sizin bilmek isteyecekleriniz arasındadır.

Gömme rezervuar montajını yapacak tesisatçı bu uygulamayı daha önce yapmış olmalıdır. Her tesisatçı bu montajı yapamayabilir, bu montaj yapılırken dikkatli yapılarak sonradan arıza çıkmaması gerekmektedir. Sonradan çıkacak arızada kırma yapılma gereği ortaya çıkarsa hem maliyetli hem de meşakkatli olacaktır.Burada şunu da ifa edelim kullanılan malzeme yani alınan gömme rezervuar bilinen bir marka olmalıdır.

Gömme rezervuar

Montaj aşamasında dikkate alınması gereken ölçüler atlanmamalı, terazi ile ölçüm yapılarak tam terazide iş yapılmalıdır. Zamana ve kullanıma bağlı olarak arızalar oluştuğunda servis çağrılarak sorunu ana kaynağı belirlenip kesin çözüm sunulur.

Bu ürünün montajı farklı modeller farklı  duvar yüksekliklerine göre montaj olanağı sunmaktadır.Tasarım ve görsellik için vazgeçilmez olup, vitrifiye malzemeleri içerisinde önemli yere sahiptir. Duvar önleri, çatı katlar ve pence önleri kullanım kolaylığı vardır.

Rezervuar İç Takımı

İç takımlar, kademeli ve tek basmalı olarak kendi içerisinde de 2 gruba ayrılır.

Mekanizma kendi içerisinde 2 parçaya ayrılır. Büyük parçalardan birisi doldurma grubuna ait flatör diğer parça boşaltma grubuna aittir. Gömme rezervuar su boşaltma grubunda 2 ayrı bölme olup, büyük boşaltma ve küçük boşaltma diye adlandırılır. Genelde plastik malzemelerden oluşan iç takım içerisinde kauçuk contalar bulunmaktadır. Parçalar kullanıma ve zamana bağlı olarak aşınabilir ve arıza verebilir. Bu durumda ilgi parçaları servisten temin edebilirsiniz.

Burada en son ifade edeceğim şey bir tesisat ürünü alacağınız zaman, yedek parçası ve servisi olan rezervuar alınmanız gerekliliğidir.