Tesisatçı 176 kez görüntülendi

Gaziosmanpaşa yerden ısıtma tesisat temizliği – Tesisata yapılacak yıllık bakım tesisatın ısı performansını artırıcı etki yapacaktır

Gaziosmanpaşa yerden ısıtma tesisat temizliği servisi olarak şunu ifade edebilirim. Yerden ısıtma tesisatı giderek daha fazla tercih edilmeye ve kullanılmaya başlamıştır. Çünkü bu tesisatın ortamın her yerini eşit şekilde ısıtma özelliği vardır. Üstelik evde görselliği sağlamakta ve yerden tasarruf etmenize yardımcı olmaktadır. Bu kadar avantajı olan sistemin dezavantajı ise, düşük sıcaklıkta çalıştığı için çamurlaşma hızının yüksek olmasıdır. Bu nedenle bir yıl kullandığınız yerden ısıtma tesisatı mutlaka temizletilmelidir. Eğer temizliği ihmal ederseniz sonraki yıl kullandığınızda ısı kaybına uğrar, istediğiniz gibi ısınamazsınız.

Gaziosmanpaşa yerden ısıtma tesisat temizliği

Bu uygulamayı profesyonel ustalar ve cihazlar ile  yapan firmamız kimyasal ilacı temizlik aşamasında kullanmaz uygulama bitince tesisata koruyucu kimyasal ilave eder. Gaziosmanpaşa yerden ısıtma tesisat temizliği yapan servisimiz deneyimli ustalarla size bütün tesisat konularında  yardımcı olacaktır. Yerden ısıtma tesisat temizliğinde özel bir cihaz kullanılır. Tesisata bağlanan bu cihaz önce hava basarak, içerideki çamur katmanlarının daha kolay çözülmesine yardımcı olur. Bundan sonraki aşamada cihaz yüksek basınçla su basar. Bu çamur katmanlarını iyice çözer. Geriye kalan atıklarda cihazın filtresi yardımıyla temizlenir. Ardından tesisat koruyucu kimyasal verilerek işlem tamamlanır. Böylece tesisatın çamurlaşma hızı azaltılır ve ısınmanız kolaylaştırılır.

Bu uygulama normal bildiğimiz petek temizleme cihazı ile yapılmamalıdır. Zira normal cihazla temizlik yapıldığından tesisatta oluşan kirlilik tamamen temizlenemez. Bu anlamda bu temizlikten beklentiniz karşılanmamış olacağı gibi verdiğiniz parada çok isabetli bir hizmete gitmiş olmayacaktır.