Tesisatçı 544 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 3,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Gaziosmanpaşa yerden ısıtma tesisat temizliği, kalorifer kombi petek temizleme, radyatör petek temizliği servisi bu işi makine ve ilaçla yapar. Yerden ısıtma ve tesisat temizliği, kombi petek temizleme işinde profesyonel uygulama sayesinde ısınma garantili iş yapılır. Petek temizleme Gaziosmanpaşa ustaları ile kış ayında ısınma performansınız artar ve daha az fatura ödersiniz. Yerden ısıtma sistemi çabuk kirlenip ve tıkandığı için ısı performansı da düşer. Periyodik bakımları iyi yapıldığında evde homojen ısınma sağlanır. Kalorifer peteklerindeki kirlenme ve tıkanmadan çok daha fazlası bu sistemde olur.

Gaziosmanpaşa yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Gaziosmanpaşa yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Gaziosmanpaşa yerden ısıtma tesisat temizliği

Bu uygulama normal bildiğimiz petek temizleme cihazı ile yapılmamalıdır. Zira normal cihazla temizlik yapıldığından tesisatta oluşan kirlilik tamamen temizlenemez. Bu anlamda bu temizlikten beklentiniz karşılanmamış olacağı gibi verdiğiniz parada çok isabetli bir hizmete gitmiş olmayacaktır.

Bu uygulamayı profesyonel ustalar ve cihazlar ile  yapan firmamız kimyasal ilacı temizlik aşamasında kullanmaz uygulama bitince tesisata koruyucu kimyasal ilave eder. Gaziosmanpaşa yerden ısıtma tesisat temizliği yapan servisimiz deneyimli ustalarla size bütün tesisat konularında  yardımcı olacaktır. Yerden ısıtma tesisat temizliğinde özel bir cihaz kullanılır. Tesisata bağlanan bu cihaz önce hava basarak, içerideki çamur katmanlarının daha kolay çözülmesine yardımcı olur. Bundan sonraki aşamada cihaz yüksek basınçla su basar. Bu çamur katmanlarını iyice çözer. Geriye kalan atıklarda cihazın filtresi yardımıyla temizlenir. Ardından tesisat koruyucu kimyasal verilerek işlem tamamlanır. Böylece tesisatın çamurlaşma hızı azaltılır ve ısınmanız kolaylaştırılır.

Alttan ısıtma Sistem Avantajları ve Dezavantajları

Gaziosmanpaşa yerden ısıtma tesisat temizliği servisi olarak şunu ifade edebilirim. Yerden ısıtma tesisatı giderek daha fazla tercih edilmeye ve kullanılmaya başlamıştır. Çünkü bu tesisatın ortamın her yerini eşit şekilde ısıtma özelliği vardır. Üstelik evde görselliği sağlamakta ve yerden tasarruf etmenize yardımcı olmaktadır. Bu kadar avantajı olan sistemin dezavantajı ise, düşük sıcaklıkta çalıştığı için çamurlaşma hızının yüksek olmasıdır. Bu nedenle bir yıl kullandığınız yerden ısıtma tesisatı mutlaka temizletilmelidir. Eğer temizliği ihmal ederseniz sonraki yıl kullandığınızda ısı kaybına uğrar, istediğiniz gibi ısınamazsınız. Tesisata yapılacak yıllık bakım tesisatın ısı performansını artırıcı etki yapacaktır.

Benzer Gönderiler: