Tesisatçı 814 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Gaziosmanpaşa petek dışı toz temizliği

Peteklerin zamanla tozdan etkilendiğini hepiniz biliyorsunuz. Üzerinde biriken tozları her zaman silersiniz. Ancak kanallarında, ızgaralarında birikenlere karşı yapabileceğiniz bir şey yok. Peteklerinizi yerinden sökerek yıkayamazsınız. Bu nedenle profesyonel yöntemlerle petek dış temizliği hizmeti almanız gerekir. Gaziosmanpaşa petek dışı toz temizliği hizmetini firmamızdan her zaman alabilirsiniz. Petekleri özel bir cihaz yardımıyla temizliyoruz. Cihaz yüksek basınç altında kuru buharı peteklere veriyor ve peteklerin en dip köşeleri bile tozdan ve kirden temizleniyor. İşte petek dış temizliği bu şekilde yapılıyor. Yıl boyunca petekleri etkileyen, üzerinde biriken tozlar bu sayede temizlenmiş oluyor. Üstelik bu temizlik sırasında petekler yerinden de sökülmüyor.

Gaziosmanpaşa petek dışı toz temizliği hizmetini size uygun bir zamanda yaparız. Temizlik işlemi petekler sökülmeden yapıldığından, telaşa gerek kalmıyor. Hem de çok kısa sürede tamamlanıyor. Petek dış temizliği sırasında herhangi bir kimyasal madde de kullanılmadığı için sağlığınızı olumsuz etkileyecek bir sorunda yaşanmıyor. Oldukça sağlıklı bir şekilde, hijyeni sağlayacak şekilde petekler temizleniyor. Peteklerde biriken tozlar, üzerinde yer eden kir kalıntıları, aynı zamanda petek kanallarında yuva yapan üreyen mite böceklerde temizlenmiş oluyor.

Bunları siz göremeseniz de mite böcekler her evde kendilerine yer bulabilir.  Peteklerde ilk tercihleri oluyor. Çünkü hem nemli bir ortam, hem de sıcak yerler. Tam onların istediği alanlar. Bu yüzden petek dış temizliğini ihmal etmeden yaptırmalısınız.

Petek dış temizliği oldukça uygun fiyatlara yaptırabileceğiniz, oldukça sağlıklı bir uygulamadır. Petekler tozdan temizlenerek size teslim edilir. Bu zahmetsiz uygulama kuru buhar veren cihazla yapılmaktadır. Gaziosmanpaşa petek dışı toz temizliği konusunda merak ettiklerinizi, öğrenmek istediklerinizi bize danışabilirsiniz. Ustalarımız verdikleri hizmetle petekleri ilk günkü gibi tertemiz yapacaktır. Evinizde gerçekten sağlıklı nefes alacaksınız.

Benzer Gönderiler: