Tesisatçı 788 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Florya petek dışı temizliği

Petekler bütün bir yılın tozunu üzerinde taşımasın. Kanallarında ve ızgaralarında biriken tozlara maruz kalmasın. Florya petek dışı toz temizliği yapan servisimizden alacağınız yardımla peteklerin dış temizliği yapılsın. Peteklerde biriken tozlar, kir kalıntıları özel bir cihazla kuru buhar verilerek temizlensin. Evinizdeki her eşya gibi peteklerin de tozlanması oldukça normal. Nasıl eşyalarınızı temizliyor, siliyorsanız peteklerinizde temizlenmelidir. Ancak petek dış temizliğini kendiniz yapamazsınız. Çünkü ızgaralarına kadar ulaşmanız olanaksızdır. Bu yüzden profesyonel destek almalı ve petek dış temizliği yaptırmalısınız. Tecrübeli ustalarımız bu cihaz sayesinde petekleri yerinden sökmeden, kısa sürede temizleyerek tozdan, kirden arındırır.

Petek dış temizliği nasıl yapılır, peteklerim nasıl temizleniyor diye merak edebilirsiniz. Peteklerin temizlenmesi belirttiğimiz bu özel cihaz kullanılırsa oldukça kolay yapılır. Cihazı peteklere bağlayan ustalarımız cihazın yüksek basınçla verdiği kuru buharla petek dış temizliğini kolayca yapar. Bu esnada parkeleriniz, eşyalarınız herhangi bir zarar görmez. Florya petek dışı toz temizliği yapan firmamız sizlere bu cihazla hizmet verir. Petekler yerinden sökülmez, petek dış temizliği kısa sürede tamamlanır. Peteklerin ızgaralarına yerleşen toz kümeleri temizlenirken, buralara yerleşen mite böceklerde temizlenmiş olur. Ev akarları olan mite böcekler alerjik yapısı bulunan herkes için zararlıdır. Özellikle çocuklarımız için zararlıdır. Evinizi bir yandan tozdan temizlerken, bir yandan da bu zararlılardan temizlemiş olursunuz.

Petek dış temizliği ile mite böceklerine toza,hise son

Petek dış temizliği fiyatlarını merak ediyorsanız, bu konuda Florya petek dışı toz temizliği yapan firmamızdan aydınlatıcı bilgilere ulaşabilirsiniz. Evinizin temiz bir ortama kavuşması için uyguladığımız petek dış temizleme fiyatlarını oldukça cazip oranlarda sunuyoruz. Kesenizi zorlamadan her yıl tertemiz petekleriniz olsun. Kuru buharı basınçla peteklerinize veren özel cihazla petek dış temizliği kolayca yapılsın. Diğer kalorifer tesisatı bakımlarınızı da yaptırdıysanız, kışın ısınır, evinizde sağlıklı nefes alırsınız.

Benzer Gönderiler: