Tesisatçı 553 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Fatih yerden ısıtma tesisat temizliği kombi radyatör petek temizleme servisi bu uygulamayı makineli ilaçlı yapar. Fatih petek temizliği, kombi bakımı ve petek temizliği çalışanları hem alttan ısıtma sistem temizliğini hem de kombi filtre bakımını yapar.

Fatih kalorifer tesisatı yerden ısıtma bakımı temizliği denildiğinde ilk akla gelecek şey makinenin basıncı bu sistemi temizlemeye yeter mi? Yerden ısıtma ısıtmıyor veya yerden ısıtma hava alma işini de yaptım yine ısıtmıyor şikayeti var ise bakımın gerekli olduğu aşikardır. Bu sistemin temizliği normal petek temizleme cihazı ile yapılırsa verim alınamayacağı da bilinmelidir.

Fatih yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Fatih yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Fatih yerden ısıtma tesisat temizliği 

Daha konforlu ısınmak için tercih ettiğiniz yerden ısıtma tesisatını temizletmeyi ihmal etmemelisiniz. Bu sistemin temizliği için çağıracağınız servise temizliğin nasıl yapılacağını sorduğunuzda normal petek temizleme cihazı ile temizlik yapacak ise hizmet almayın. Nedeni yerden ısıtma tesisat temizliği için normal cihaz yetersiz kalacağından temizlik tam gerçekleşmiş olmayacaktır. Kısmi olan temizliğin faydası da istenilen düzeyde olmayacağından sonuç pekte iç açıcı olmayacaktır.

Fatih yerden ısıtma tesisat temizliği servisimizden aldığınız randevu sonrasında ustalarımız tesisatınızı temizlemek için gelecektir. Önce bunun için kullanılan cihazı tesisata bağlayarak tesisata hava ve su basarlar. Kısa aralıklarla birkaç saniye sonrasında, cihaz basınçlı su vererek içerideki çamur katmanlarını çözer. Daha sonra cihazla bu kalıntıları dışarıya çıkarırlar. Yerden ısıtma tesisat temizliğinin son aşamasında koruyucu kimyasal kullanırlar. Kimyasalın faydası tesisat içindeki çamurlaşma hızının azaltılmasını sağlar. Dolayısıyla kış geldiğinde daha konforlu bir şekilde ısınır, daha ekonomik yakıt giderleriniz olur.

Yerden ısıtma Sistemi Neden Çabuk Tıkanır?

  • Bu tesisatın daha düşük sıcaklıkta çalışarak ısınmanızı sağladığını biliyorsunuz. Bu yüzden tesisattaki çamurlaşma hızı daha fazladır.
  • Boru tesisat uzunluğu kalorifer petek tesisatına göre çok daha uzundur.
  • Bu sistemde boru çapı kalorifer tesisat borularına göre daha dardır.

Belli bir süre 1 yıl gibi kullandıktan sonra tesisatınızı mutlaka temizletmelisiniz. Size yer tasarrufu sağlayan, görsel olarak estetik bir görünümü korumanızı sağlayan yerden ısıtma tesisatı daha fazla avantaj sağlamaktadır. Bu konuda destek almak isterseniz Fatih yerden ısıtma tesisat temizliği servisimizi arayabilirsiniz. Ustalarımız cihazla kimyasallı temizlik hizmeti vermektedir.

Benzer Gönderiler: