Tesisatçı 153 kez görüntülendi

Fatih yerden ısıtma tesisat temizliği – Bu sistemin temizliği normal petek temizleme cihazı ile yapılırsa verim alınamaz

Daha kolay ısınmak için tercih ettiğiniz yerden ısıtma tesisatını temizletmeyi ihmal etmemelisiniz.  Bu tesisatın daha düşük sıcaklıkta çalışarak ısınmanızı sağladığını biliyorsunuz. Bu yüzden tesisattaki çamurlaşma hızı daha fazladır. Yani bir sene kullandıktan sonra tesisatınızı mutlaka temizletmelisiniz. Size yer tasarrufu sağlayan, görsel olarak estetik bir görünümü korumanızı sağlayan yerden ısıtma tesisatı daha fazla avantaj sağlamaktadır. Bu konuda destek almak isterseniz Fatih yerden ısıtma tesisat temizliği servisimizi arayabilirsiniz. Ustalarımız cihazla kimyasallı temizlik hizmeti vermektedir.

Fatih yerden ısıtma tesisat temizliği

Fatih yerden ısıtma tesisat temizliği servisimizden aldığınız randevu sonrasında ustalarımız tesisatınızı temizlemek için gelecektir. Önce bunun için kullanılan cihazı tesisata bağlayarak tesisata hava basarlar. Bu işlem bir dakika kadar sürer. Kısa aralıklarla birkaç saniye basılan hava sonrasında, cihaz basınçlı su vererek içerideki çamur katmanlarını çözer. Daha sonra cihazla bu kalıntıları dışarıya çıkarırlar. Yerden ısıtma tesisat temizliğinin son aşamasında koruyucu kimyasal kullanırlar. Kimyasalın faydası tesisat içindeki çamurlaşma hızının azaltılmasını sağlar. Dolayısıyla kış geldiğinde daha konforlu bir şekilde ısınır, daha ekonomik yakıt giderleriniz olur.

Bu sistemin temizliği için çağıracağınız servise temizliğin nasıl yapılacağını sorduğunuzda normal petek temizleme cihazı ile temizlik yapacak ise hizmet almayın. Nedeni yerden ısıtma tesisat temizliği için normal cihaz yetersiz kalacağından temizlik tam gerçekleşmiş olmayacaktır. Kısmi olan temizliğin faydası da istenilen düzeyde olmayacağından sonuç pekte iç açıcı olmayacaktır.