Tesisatçı 818 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Fatih petek dışı toz temizliği

Petekler belirli aralıklarla profesyonel olarak dış temizliğinin de yapılması gerekir. Çünkü peteklerin kanallarında ve ızgaralarında biriken toz kümeleri başka türlü temizlenemez. Sizlerin yaptığı temizlikte sadece dış yüzeyindeki alanlar temizlenir. Tozun biriktiği alan peteklerin kanallarıdır. Buraya eliniz ulaşmadığından temizlemeniz de olanaksızdır. Bu yüzden Fatih petek dışı toz temizliği hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Bu konuda uzmanlaşmış ustalarımız kuru buharla petek dış temizliğini özel bir cihaz yardımıyla gerçekleştirir. Petekleriniz tamamen tozdan, kir kalıntısından arındırılır. Bu sayede evinizin sağlıklı bir ortama dönüşmesi sağlanır. Nefes aldığınız evinizde tozlar havada uçuşmaz. Peteklerinizin bu şekilde temizlenmesini isterseniz hemen arayın, ustalarımız size de petek dış temizleme hizmeti versin.

Peteklerin bu özel cihazla temizlenmesi sırasında ustaların deneyimi oldukça önemlidir. Çünkü temizlik işlemi kısa sürede tamamlanmalıdır. Cihaz yüksek basınçla verdiği kuru buharla petekleri güvenli bir şekilde temizler. Herhangi bir kimyasal içermediğinden, petek dış temizleme oldukça sağlıklı olarak yapılır. Fatih petek dışı toz temizleme servisimizden bu yöntemle aldığınız hizmet sayesinde evinizi tozdan korumuş olacak, peteklerin içinde yerleşmiş mite böceklerden de kurtulacaksınız. Petekler nemli ve sıcak ortamlarıyla mite böceklere uygun bir yuva haline geliyor. Eğer petek dış temizliği yaptırırsanız, bu zararlılardan kurtulabilirsiniz. Alerjisi olanlar için bu oldukça değerli bir çalışmadır.

Petek dış temizliği ile mite böceklerine toza,hise son

Fatih petek dışı toz temizliği servisimizden bu hizmetin maliyetini de öğrenebilirsiniz. Petek dış temizliği fiyatları konusunda hiç tereddütünüz olmasın. Sizlere en uygun fiyatlarla temiz bir ortam sunuyoruz. Sağlık ve hijyen açısından her zaman tavsiye ettiğimiz petek dış temizliğinden herkes yararlansın. Sadece kombi bakımı, peteklerin iç temizliği değil, peteklerin dış temizliği de rutin kalorifer tesisatı bakımı içinde yer alsın. Peteklerin yerinden sökülmediği, kuru buhar cihazıyla kolayca petek dış temizliğinin yapıldığı bu hizmeti Uzmanlar Tesisat ustaları versin.

Benzer Gönderiler: