Tesisatçı 179 kez görüntülendi

Eyüp yerden ısıtma tesisat temizliği – Periyodik bakımları yapılan yerden ısıtma tesisatı tasarruflu ısınma imkanı sağlar

Evinizde ısı farklılıkları olmasını istemiyorsanız, daha iyi ısınmak, daha ekonomik ısınmak istiyorsanız yerden ısıtma tesisatı tam size göredir. Üstelik evde yerden kullanım alanından tasarruf etmenizi de sağlar. Bu özellikle küçük metrekarelere sahip olan evler, iş yerleri için idealdir. Fakat yerden ısıtma tesisatının her sene temizlenmesi gerektiğini de unutmamalısınız. Bu konuda Eyüp yerden ısıtma tesisat temizliği yapan firmamız size kimyasallı ve cihazla yapılan temizliği önermektedir.

Bu yöntemle yapılan temizlik hem tesisatta oluşan çamurlaşmanın temizlenmesini sağlar, hem de ekonomik ve istediğiniz gibi ısınmayı sağlar. Bunu yaptırmadığınız zaman kışın yerden ısıtma tesisatını kullanırken ısınma sorunları yaşar, yakıt giderleri de yükselir.

 Eyüp yerden ısıtma tesisat temizliği

Eyüp yerden ısıtma tesisat temizliği için firmamızdan randevu alabilirsiniz. Cihazla tesisat içine bir dakika süre içinde saniyeler süren birkaç kez hava basılır. Ardından basınçlı su verilerek çamur katmanları ve tortular çözülür. Kalıntıların hepsi cihaz ile tesisat dışına çıkarılır. Temizlik işlemi bitince yerden ısıtma tesisatı içine koruyucu kimyasal ilave edilir. Tesisatta kalan bu kimyasal çamurlaşma hızını azaltır ve ısınmanızı kolaylaştırır.

Periyodik bakımlar yapıldıktan sonra beklentilerinizi karşılayacak ısı artışının gerçekleşmiş olduğunu göreceksiniz. Bu sistemin ortamı vücut sıcaklığında ısıtması da sağlık açısından önemli bir noktadır. Diğer taraftan evin her bölümü eşit ısındığı için ısı farklılıkları oluşmayacağından konforlu ısınma gerçekleşmiş olur. Yerden ısıtma tesisatı ile ısınmanın peteklerle gerçekleştirildiği  sisteme göre daha hissedilir dersek yanlış olmaz.