Tesisatçı 520 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Eyüp yerden ısıtma tesisat temizliği kalorifer radyatör yerden ısıtma bakımı için makine ve ilaç kullanımı gereklidir. Yerden ısıtma tesisatı temizliği ve bakımı için kalorifer petek bakımında kullanılan cihaz yerine alttan ısıtma sistem temizleme makinesi kullanılmalıdır. Yerden ısıtma sistemleri temizliği için gerekli zamanda ayrılmalıdır.

Kimyasal ilaçla yerden ısıtma sistem temizliği yaptığınızda gerekli zaman ayrılmadan temizlik yapılır ise elbette istenilen sonuç alınamayacaktır. Eyüp petek temizleme yerden ısıtma temizliği servisleri özellikle bu hususlara dikkat etmekte ve hassasiyet göstermektedir. Eyüp doğalgaz kombi petek temizliği servisi her fırsatta, periyodik bakımları yapılan yerden ısıtma tesisatı tasarruflu ısınma imkanı sağlandığı ifade eder.

Eyüp yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Eyüp yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Eyüp yerden ısıtma tesisat temizliği 

Evinizde ısı farklılıkları olmasını istemiyorsanız, daha iyi ısınmak, daha ekonomik ısınmak istiyorsanız yerden ısıtma tesisatı tam size göredir. Üstelik evde yerden kullanım alanından tasarruf etmenizi de sağlar. Bu özellikle küçük metrekarelere sahip olan evler, iş yerleri için idealdir. Fakat yerden ısıtma tesisatının her sene temizlenmesi gerektiğini de unutmamalısınız. Bu konuda Eyüp yerden ısıtma tesisat temizliği yapan firmamız size kimyasallı ve cihazla yapılan temizliği önermektedir.

Bu yöntemle yapılan temizlik hem tesisatta oluşan çamurlaşmanın temizlenmesini sağlar, hem de ekonomik ve istediğiniz gibi ısınmayı sağlar. Bunu yaptırmadığınız zaman kışın yerden ısıtma tesisatını kullanırken ısınma sorunları yaşar, yakıt giderleri de yükselir.

Cihazla tesisat içine bir dakika süre içinde saniyeler süren birkaç kez hava ve su ile basınç yapılır. Ardından basınçlı su verilerek çamur katmanları ve tortular çözülür. Kalıntıların hepsi cihaz ile tesisat dışına çıkarılır. Temizlik işlemi bitince yerden ısıtma tesisatı içine koruyucu kimyasal ilave edilir. Tesisatta kalan bu kimyasal çamurlaşma hızını azaltır ve ısınmanızı kolaylaştırır. Periyodik bakımlar yapıldıktan sonra beklentilerinizi karşılayacak ısı artışının gerçekleşmiş olduğunu göreceksiniz.

Yerden ısıtma Tesisatının Tercih Nedenleri?

  • Bu sistemin ortamı vücut sıcaklığında ısıtması da sağlık açısından önemli bir noktadır.
  • Diğer taraftan evin her bölümü eşit ısındığı için ısı farklılıkları oluşmayacağından konforlu ısınma gerçekleşmiş olur.
  • Yerden ısıtma tesisatı ile ısınmanın peteklerle gerçekleştirildiği  sisteme göre daha hissedilir dersek yanlış olmaz.
  • Evde hacimsel olarak yer kaplamayan ve görünmeyen bu sistem küçük evler için büyük bir şanstır.
  • Evde her bölüm aynı derecede ısınır ve odalara arasında sıcaklık farkları oluşmaz.

Eyüp yerden ısıtma tesisat temizliği için firmamızdan randevu alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: