Tesisatçı 702 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Evimizde su sızıntısı olduğunu fark ettik, su kaçağı tespiti su sızıntısı tamiri, temiz su tesisat kaçağı ya da pis su tesisat kaçağı için tek tesisatçı sorunu çözer mi? Evde su kaçağı var, su sızıntısı önleyici işe yarar mı için önce yer tespiti gereklidir. Duvar içi su sızıntısı var ise profesyonel su kaçağı bulma yöntemleri ile tesisat kaçağı bulunur.  Tesisatta su sızıntısı olduğunda cihazla tespit yapılır ve ardından da tamirat yapılır.

Evimizde su sızıntısı olduğunu fark ettik 

Evde su kaçağı olduğunu nasıl anlarım diyorsanız ilk yapılması gereken su sızıntısını cihaz kullanarak hakkıyla yapan tesisatçı ile görüşüp durum için yardım almaktır. Günlük yaşamımızda her an problemlerle karşılaşabiliyoruz. Evlerimizde iş yerlerimizde yaşayabileceğimiz sorunlardan sadece bir tanesidir su sızıntısı. Çoğu zaman duvarlarımızda gördüğümüz damlama, boya veya laminantların kabarması olarak çıkar karşımıza. Çok can sıkıcıdır bu durum. Bir sürü zaman ve para kabına neden olur. Çektiğimiz stres ve sıkıntı cabası.

Evinizde sızıntı olduğunu fark ettiniz ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. En doğru yerdesiniz. Size ne yapmanız gerektiğini nasıl bir yol izlemeniz gerektiğinden bahsedeceğim şimdi.

Evimizde su sızıntısı olduğunu fark ettik | Uzmanlar Tesisat

Evimizde su sızıntısı olduğunu fark ettik | Uzmanlar Tesisat

Evimizde su sızıntısı olduğunu fark ettik dediğinizde yapmanız gereken bir şey var oda bizi aramak. Sonrasında biz sorununuzu en kısa ve basit yolla bularak çözüme kavuşturacağız. Artan nüfus ve gelişen teknoloji ile birlikte bu alanda da oldukça ilerlemeler kaydedildi. Bizde bu teknoloji ışığında ilerledik ve siz değerli müşterilerimize en doğru hizmeti sunmaya devam ettik. Peki bu nasıl bir yol. Bizi aradığınızda öncelikle size basit birkaç soru sorarak sorununuzu tespit etmeye çalışıyoruz. Sonrasında yapılması gerekenler size tek tek anlatılır ve kabul ettiğiniz takdirde bir ekip yönlendirilir.

Tesisatınızda yaşadığınız sorun pis su veya temiz sudan kaynaklanabilir. Sızıntının rengine ve kokusuna bakarak bu kolay bir şekilde tespit edilir. Sorun pis sudan kaynaklanıyorsa pimaş içi kamera görüntüleme yaparak sızıntının yeri tespit edilir. Eğer sızıntınız temiz sudan ise akustik dinleme cihazını kullanarak tesisat borularınızda dinleme yapılır. Bu şekilde sızıntı noktasal olarak bulunabilir.

Noktasal olarak tespit edilen sızıntı küçük bir kırılarak tamir edilir. Tamir edilen yer kontrol edildikten sonra kırılan yerin tamiratı yapılarak iş tamamlanır. Evimizde su sızıntısı olduğunu fark ettik fakat hiç tereddüt etmeden daha önce çalışma fırsatı bulduğunuz tesisatçınızı arayarak kolayca bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: