Tesisatçı 589 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Etiler yerden ısıtma tesisat temizliği yerden ısıtma sistemlerinin temizliği, yerden ısıtma temizleme makinesi ile yapılmalıdır. Tesisat yerden ısıtma problemleri yani ısınma problemleri alttan ısıtma tesisat temizleme makinesi ile ortadan kaldırılabilir. Dubleks evde yerden ısıtma sisteminin yerden ısıtma borularının temizliği ilaçlı makineli yapılır. Radyatör ve yerden ısıtma temizlik sonrasında da yerden ısıtma sistemi havası alınarak ısınmanın önündeki son engelde kaldırılır. Bu sistemin temizliği petek temizliğinde kullanılan cihazla yapılmaz.

Etiler yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Etiler yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Etiler yerden ısıtma tesisat temizliği 

Etiler yerden ısıtma tesisat temizliği servisi ile tesisatta oluşacak kirlenme ve çamurlaşmayı hava ve su ile temizleme imkanı veren cihazla temizler. Homojen bir ısınmanın sağlandığı yerden ısıtma tesisatı aynı zamanda mekânlarda yerden tasarruf etmenizi sağlar. Evinizin, iş yerinizin her köşesini aynı derecede ısıtır. Bu tesisatın diğerine oranla daha düşük sıcaklıkta çalışması tesisatın içindeki çamurlaşmanın artmasına, daha hızlı çamurlaşma olmasına neden olur. Bu yüzden tesisat temizliğinin ihmal edilmeden her sene yapılması gerekir. Bu temizlik aynı zamanda tesisat içindeki bakteriler içinde iyi bir çözümdür. Çünkü tesisat düşük sıcaklıkta çalıştığından bakterilerde hızla üreyebilir. Etiler yerden ısıtma tesisat temizliği firmamız bu sistemin en kolay şekilde temizlenmesine yardımcı olur.

Her sene Etiler yerden ısıtma tesisat temizleme servisimizden randevunuzu alarak tesisatınızı kimyasalla cihazla temizletebilirsiniz. Bunun için kullandığımız cihaz yerden ısıtma temizliği için üretilmiştir. Tesisattaki çamur kalıntılarını, kirleri kolayca temizlemeye yardımcı olur, her türlü tıkanıklık açılır. Hava ve basınçlı suyun yardımıyla çözülen çamur katmanlarının temizliği cihaz ile tesisat dışına atılır. Tesisattaki temizlik işlemi bitince ustalarımız tesisat koruyucu kimyasalı kullanır. Bu kimyasal yerden ısıtma tesisatında oluşacak çamurlaşmayı azaltır, daha tasarruflu ve daha sağlıklı ısınmanıza yardımcı olur.

Yerden ısıtma Sistem Temizliği Hangi Makine ile Yapılır?

Yerden ısıtma tesisat temizliğini yaptırmadan önce iyi bir araştırma yapmanız gereklidir. Çünkü, bu sistemin temizliği normal peteklerin temizlendiği cihaz ile yapılmamalıdır. Yapılırsa ne gibi sonuç ortaya çıkar diyorsanız şunu ifade edeyim. Yapılan temizlik yeterli düzeyde olmayacağından tesisattaki çamurlaşma kaynaklı tıkanıklık tam olarak açılamaz, temizlik kısmi yapılmış olur. Bu sistemde zemini ısıtmak için bütün zeminde boru döşenir. Bu açıdan tesisat boru uzunluğu çok fazladır ve boru çapı da çok dardır. Basıncı düşük makine olduğunda bu sistemin temizliği için yeterli olmaz ve ısınma da değişiklik olmaz.

Benzer Gönderiler: