Tesisatçı 168 kez görüntülendi

Esenyurt yerden ısıtma tesisat temizliği – Bu sistemin temizliği normal petek temizliğinde kullanılan cihazla yapılmamalıdır

Son yıllarda ısınma için daha fazla tercih edilmeye başlanan yerden ısıtma tesisatı avantajları olduğu kadar dezavantajları olan bir sistemdir. Avantajı aslında daha fazladır. Evde yerden tasarruf etmenizi sağlar, odaların eşit şekilde ısınmasını sağlar ve en önemlisi tesisatın bir yerinde sorun olursa lokal olarak tamiratı yapmak çok kolay olur. Eğer her sene yerden ısıtma tesisat temizliğini yaptırmayı ihmal etmezseniz, bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Esenyurt yerden ısıtma tesisat temizliği için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Esenyurt yerden ısıtma tesisat temizliği

Esenyurt yerden ısıtma tesisat temizliği servisi olarak normal petek temizleme cihazından daha farklı bir cihazla hizmet vermektedir. Yerden ısıtma tesisatında bu cihazla temizlik yapılır. Cihaz tesisata bağlanarak önce hava basılır. Daha sonra cihazın verdiği yüksek basınçlı suyla tesisat içindeki çamur katmanları çözdürülür. Bunlar cihazın filtresi yardımıyla tesisat dışına çıkarılır. Yerden ısıtma tesisat temizliğinde tesisat koruyucu kimyasalı da kullanırız. Kimyasalın etkisi çamurlaşma hızını düşürmesi ve evinizdeki ısınma kalitesini arttırmasıyla sağlanır. Yerden ısıtma tesisatını en iyi randımanıyla kullanmak için her sene bu temizliği yaptırmanız şarttır.

Bu güne dek yaptığımız hizmetler ile her daim doğru çalışanlar ile profesyonel cihazlar ile müşteri menuniyetini gözettik. Bu günden sonrada aynı çizgide en iyi hizmeti en iyi fiyata vermeye devam edeceğiz. Bu çerçevede yerden ısıtma tesisat temizliği için biz petek temizleme hizmetinde kullandığımız cihazı kullanmamaktayız. Çünkü petek temizleme cihazı yerden ısıtma tesisat temizliği için yeterli gelmemektedir. İşin hakkını vermek istiyorsanız bu sistem için ayrı bir cihaz olan hava ve su ile temizlik yapma imkanı sunan cihaz kullanılmalıdır.