Tesisatçı 818 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Esenyurt petek dışı toz temizliği

Peteklerin dış yüzeyi kanallar ve ızgaralar dâhil devamlı tozların etkisinde olur. Zamanla özellikle kanallarda biriken toz kümeleri dışarıdan temizlenemez bir hale gelir. Evinizde her eşya gibi petekler de tozlanır. Bu nedenle belirli aralıklarla Esenyurt petek dışı toz temizliği yapan firmamızdan bu hizmeti almanızı tavsiye ederiz. Sizler peteklerin dış yüzeyine silerek temizlemeye çalışsanız bile, peteklerin ızgaralarına, kanallarına ulaşıp temizleyemezsiniz. Petek dış temizliği profesyonel şekilde tecrübeli ustalarla ve cihazla temizlenebilir. Ustalarımız kuru buhar veren özel bir cihaz yardımıyla petek dış temizleme hizmetini verirler. Bu yöntem sayesinde petekler ilk takıldığı gibi tertemiz ve tozlardan arınmış bir duruma gelir.

Peteklerin bu şekilde kolayca temizlenmesini sağlayan cihaz, yüksek basınç altında peteklere kuru buhar vermekte ve kolayca temizlenmelerini sağlamaktadır. Esenyurt petek dışı toz temizliği hizmetini bu şekilde yapan servisimiz petekleri yerinden sökmeden, oldukça zahmetsiz bir şekilde çalışmasını tamamlar. Kısa sürede petekler kir kalıntılarından, toz kümelerinden temizlenmiş olur. Ustalarımız bu konuda yeterince deneyimli olduğundan, herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bu özelliğinin dışında peteklerin ızgaralarına yerleşen, burada üremeye başlayan mite böceklerde temizlenmiş olur. Bu ortam hem sıcak, hem de nemli olduğunda ev akarı olan mite böceklerin sevdiği yerlerdir. Petek dış temizliği sayesinde bunlardan da kurtulmuş olursunuz.

Petek dış temizliği hizmeti almak istediğinizde, bunun size ne kadara mal olacağı konusunda sıkıntınız olmasın. Petek dış temizleme fiyatları Esenyurt petek dışı toz temizliği yapan firmamızda oldukça uygun fiyatlara yapılmaktadır. İstediğiniz zaman, ihtiyacınız olduğunda ustalarımız sizlere petek dış temizleme hizmetini verir. Bu temizlik işlemini her yıl yaptırmanız doğru olur. Çünkü bir yıl içinde petekleri etkileyen tozlar oldukça fazladır. Bu tozların kuru buhar cihazıyla temizlenmesiyle tertemiz bir ortama sahip olabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: