Tesisatçı 1226 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Esenler su kaçağı tespiti su tesisatçı servisi tesisatta oluşan su kaçaklarını cihazla bulup tamir eder. Kırmadan su kaçağını arama, kameralı su kaçağı tespiti Esenler su tesisatçısı ile çoğu tesisat işleri yapılır.

Tesisatınızdaki su kaçağı ne kadar küçük bir yerden kaynaklansa da evinizde yapacağı hasar bunun tam tersi oranda büyük olur. İğne deliği kadar yerden su sızıntısı bile olsa, sürekli akan su duvarların kabarmasına, rutubet olmasına neden olur. Bu yüzden su kaçağı sorununu mutlaka önemsemelisiniz.

Profesyonel su tesisatçı servisi aramalı ve cihazla su kaçağı tespiti yapmasını talep etmelisiniz. Bu yöntemin kullanılmasını isterseniz, evinizde zeminin, duvarların kazılmasına, fayansların kırılmasına gerek kalmadan su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edilir. Bu nedenle su kaçağından çekinmenize gerek yok. Zaten böyle bir sorunun oluşmasına engel olamazsınız. Ancak, Profesyonel su tesisatçı servisinden cihazla su kaçağı tespit hizmeti alırsanız bundan zararsız bir şekilde kurtulmuş olursunuz.

Esenler su kaçağı tespiti | Uzmanlar Tesisat

Esenler su kaçağı tespiti

Su kaçaklarını tespit edip erken önlem almak her zaman bina sakinleri için önemlidir. Kaçak su, binanın demirlerini çürütme riski oluşturduğundan binanın dayanıklılığını zayıflatan unsurlar arasındadır. Bu açıdan bakıldığında su kaçağı sadece bir dairenin sorunu değildir aslında, bu bilinçte hareket edilerek çözüm için gerekli önlemi almalıdır. Binanın duvarlarından sızan suyun ,sızıntı yaptığı noktalarda rutubet,nem ve belirli bir süre sonra koku ve çürüme başlayacaktır.

Yukarıda bahsettiğimiz üzere buda binanın daha hızlı  dayanıksız hale gelmesine neden olacaktır. Özellikle eski tesisatlara bakıldığında tesisat boruları demir olduğu için  korozyon oluşumu, suda ki kireç ile tıkanıklıklar oluşmaktadır. Bu durum kaynaklı su kaçağı oluşacağından su kaçak tespiti yaptırmanız gerekeceği çok net ortada olduğundan, Esenler su kaçağı tespit servisinde profesyonel yardım alın.

Yeni binalarda ise tesisat genel itibari ile plastik olduğundan bu durumdan çokta söz etmek mümkün değildir. Ancak yeni binalarda tesisatlarda kaliteli malzeme kullanılmaması ve ustaların deneyimsiz olması kaliteli işçilikten yoksun bir hizmeti doğurmaktadır ki bu da tesisatlarda kaçaklara neden olmaktadır. Tesisat yapılması aşamasında boru çaplarının yanlış şekilde monte edilmesi sonucu çap daralması ve çok küçük pislikler ile dahi tıkanıklık yaşayabilirsiniz. Tıkanıklık sonucu oluşan su kaçakları  maliyetli ve can sıkıcıdır. Bu gibi durumlarda uzman ekiplerimizden mutlaka yardım alın. Siz  normal hayatınıza devam ederken profesyonel tesisatçı servisimiz sorunu çözmüş olacaktır.

Yeni binalarda da su kaçağı oluşabilmekte olup, fazla zarar görmeden su kaçağı tespitini cihazla kırmadan yapabilen Esenler su kaçağı tespiti servisine yaptırın.

Benzer Gönderiler: