Tesisatçı 479 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Esenler yerden ısıtma tesisat temizliği ilaçlı kalorifer petek temizliği makineli yapıldığında sağlıklı sonuçlar alınacaktır. Yerden ısıtma ve tesisat temizliği, kalorifer tesisat temizliği ustalar tarafından yapıldığında bilinçli uygulama sayesinde sistem sağlıklı çalışacaktır. Petek temizliği kombi bakımı, ilaçlı yerden ısıtma temizliği için araştırma yaptığınızda sadece fiyata odaklı araştırma yapmayın.

Kalorifer tesisat yerden ısıtma temizliği, yüksek basınçlı alttan ısıtma temizleme makinesi ile yapıldığında sonuç olumlu olacaktır. Esenler doğalgaz tesisat yerden ısıtma bakımı, kalorifer petek bakımında kullanılan makine kullanılmamalıdır. Tesisatta oluşan çamur tortu yerden ısıtma tesisat temizleme cihazı ile temizlenir.

Esenler yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Esenler yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Esenler yerden ısıtma tesisat temizliği 

Yerden ısıtma tesisatı evinizde kullanım alanı tasarrufu sağlar. Evinizde her odanın ısınmasının dengeli şekilde ısınmayı sağar. Bu yüzden alttan ısınma sistemi daha fazla tercih edilmeye başlandı. Ancak yerden ısıtma ile ısınan herkes yılda bir defa tesisat temizliği yaptırmalıdır. Çünkü bu sistem düşük sıcaklıkta çalışır ve bu yüzden çamurlaşma hızı daha yüksektir. Esenler yerden ısıtma tesisat temizliği yapan firmamız bu temizliği koruyucu kimyasal ve cihazla yapmaktadır. Yıl boyunca tesisat içinde biriken çamur tabakasını temizlerken bunun için üretilmiş özel cihazla zahmetsiz bir çalışma yaparız.

Esenler yerden ısıtma tesisat temizliği servisimizin ustaları önce cihazı tesisata bağlar. Yaklaşık bir dakika süreyle tesisatın içine çok kısa aralıklarla hava su ile sirkülasyon yapar. Bundan sonra da basınçlı su vermeye devam ederek, tesisatın içindeki çamur tabakasını çözer. Yerden ısıtma tesisat temizliği bununla bitmez. Bir yıl boyunca çamurlaşma hızının azaltılmasını sağlayan tesisat koruyucu kimyasalı kullanırız. Bu kimyasal tesisat içinde kalır. Hem ısı kalitesinin yükselmesine, hem de çamurlaşmanın azaltılmasına yardımcı olur.

Yerden ısıtma Tesisat Temizleme işi Hangi Makine ile Yapılır?

Bu anlamda yerden ısıtma sistem bakımını ve temizliğini yapacak tesisat firmasının bu hizmeti ne tür cihazla sunacağı önem arz etmektedir. Normal petek temizleme cihazı ile bu uygulama yapılırsa ortaya istenilen beklenilen sağlıklı sonuç çıkmayacaktır. Nedeni normal petek temizleme cihazının özelliği bakımından bu uygulamada kullanılması basınç değeri bakımından ve cihaz özelliği bakımından yetersiz kalacaktır. Hava ve su temizlik yapılmasına imkan veren cihaz ile yerden ısıtma tesisat temizliği yapılmalıdır. Bu temizlik çeşidinde makinenin ön planda olduğu unutulmamalıdır.

Benzer Gönderiler: