Tesisatçı 802 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 2,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Esenler petek dışı toz temizliği servisi

Kalorifer tesisatınızla sorunsuz ısınmak ve tesisatınızı sorunsuz kullanmak isterseniz, tesisatınızın bakımlarını yaptırmalısınız. Bunlardan biri olan petek dış temizliği de her yıl yapılmasını tavsiye ettiğimiz bakımlardan biridir. Sizler aralıklı olarak ben peteklerin dışını temizliyorum, siliyorum deseniz de, peteklerin aralarında bulunan kanalları, ızgaraları temizleyebilmeniz olanaksızdır. Bu alanlarda doğal olarak bir yıl içinde tozların birikmesi, kirlenmesi normaldir. Bu alanların temizliği için öyle kimyasal maddelerinde kullanılması gerekmez. Esenler petek dış temizliği konusunda Uzmanlar Tesisat sizlere de yardımcı olur. Deneyimli ustalarımız petek dış temizliğini kuru buhar veren özel bir cihazla yapar. Cihaz yüksek basınçla verdiği kuru buharla peteklerinizin her alanını tertemiz yapar. Tozdan eser kalmaz.

Petek dış temizliği yapılması hem sağlığınız açısından önemlidir, hem de peteklerinizin işlevini yerine getirmesi bakımından önemlidir. Esenler petek dış temizliği konusunda her zaman firmamızdan destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz cihazı peteklerinize bağlar ve peteklere basınçla birlikte kuru buhar verir. Bunun peteklerinize herhangi bir zararı yoktur. Peteklerin kanallarında birikmiş tozlar, hatta buralarda kümelenmiş ev akarlarından olan mite böcekleri bile temizler. Böylece evinizde aldığınız her nefes çok sağlıklı hale gelir. Eğer ailenizde alerjik yapıda olanlar varsa, onlar içinde en doğru adımı atmış olursunuz.Petek dış temizliği çoklu sonuçları olan oldukça yararlı bir uygulamadır.

Petek dış temizliği konusunda firmamızdan destek alırsanız, vereceğimiz hizmet sizlere oldukça uygun maliyetli olacaktır. Bu nedenle peteklerin temizlenmesini ihmal etmemelisiniz. Uzman ekiplerimiz kuru buhar veren cihazla peteklerin kanallarına kadar ulaşıp peteklerin tozlardan, kirden kurtulmasını sağlar. Petekleriniz temizlenirken, evinizde bu olumsuz koşullardan kurtulmuş olsur. Esenler petek dış temizliği yapan firmamız kısa sürede peteklerinizin temizliğini yapacak, evinizi yaşanacak sağlıklı bir ortama dönüştürecektir.

Benzer Gönderiler: