Tesisatçı 156 kez görüntülendi

Esenkent yerden ısıtma tesisat temizliği – Bu sistemin temizliği cihaz ve kimyasal ile yapılır

Verimli bir ısınma için her türlü ortamda en iyi randımanı veren sistem yerden ısıtma tesisatıdır. Normal peteklere göre her tarafı eşit olarak ısıtan yerden ısıtma tesisatının bu veriminin devamlılığı her sene yaptıracağınız temizliğe bağlıdır. Esenkent yerden ısıtma tesisat temizliği servisimiz bu konuda sizlere en iyi desteği verir. Tasarruflu ısınma imkanı verdiği için tercih ettiğiniz, daha iyi ısınmayı istediğiniz için bu sistemi kurduğunuzu düşünerek, her sene temizliğini ihmal etmeyeceğinizi tahmin ediyoruz.

Esenkent yerden ısıtma tesisat temizliği

Isınmada maksimum fayda için yerden ısıtma tesisatının her sene temizlenmesi şarttır. Bunun nedeni ise, bu sistemin diğerine göre daha düşük sıcaklıkta çalışması, dolayısıyla tesisattaki çamurlaşma hızının yüksek olmasıdır.

Esenkent yerden ısıtma tesisat temizliği için firmamızdan destek alırsanız kimyasallı ve cihazlı bir sistem kullanırız. Yerden ısıtma tesisatını temizlerken önce hava ve basınçlı su kullanarak içerideki çamur katmanlarını, kiri kolayca temizleriz. Tesisat için koruyucu kimyasalda kullanarak, çamurlaşmanın daha az olmasını ve ısınmadan maksimumu fayda sağlamanıza yardımcı oluruz. Bir yıl sonraki temizlikte yeniden görüşmek üzere ustalarımız işlerini tamamlar.

Tesisatçılar bu sistemin yapılma aşamasında iyi malzeme kullanıp doğru montaj yaparsa sistem daha sağlıklı çalışacaktır. Yerden ısıtma tesisatta çamurlaşmanın hızlı olması sistemin ısısının vücut ısısına uygun olarak tasarlanmış olmasından kaynaklandığını da ifade edebiliriz. Çamurlaşmanın ve tesisatın sağlıklı çalışmasının önünü açmak periyodik tesisat temizliği ile mümkündür.