Tesisatçı 322 kez görüntülendi

Esenkent tesisatçı – Tesisatçı aramaya son verin, tesisatla ilgili arızaların çözümü için bizi arayın

Klozet musluğu tamiri yapılması gerekiyorsa, aç kapa musluk tamiri, su damlatan muslukların tamir edilmesi gerekiyorsa sizin de Esenkent tesisatçı servisine ihtiyacınız var demektir. Bu tamir işlerini işinin ehli ustalar yapmalı, tesisatınız size daha iyi hizmet etmelidir. Esenkent su tesisatçısı olan servisimiz musluk tamirinden, lavabo, klozet tamirine kadar her konuda bilgi sahibi deneyimli ustalarla hizmet vermektedir. İhtiyacınız olduğu zaman arayın, tecrübeli ustalarımızla sizlere yardımcı olalım. Evde tesisatınızla ilgili sorun yaşamayın, tesisat arızalarından en kolay şekilde kurtulun.

Bataryalarınızı değiştirmek isterseniz, ustalarımız TSE belgesi olan kaliteli bataryalar kullanır. Su akıtan muslukların contaları yenileriyle değiştirir, musluk tamirini profesyonelce yaparlar. Aç kapa musluk arızası olursa, hemen kartuş değişimi yaparız. Klozet musluğu tamiri içinde ustalarımız size yardımcı olur. Klozet arızalarında, sifon ve rezervuar tamirinde Esenkent tesisatçı servisine ulaşıp usta çağırabilirsiniz. Tesisatçınız olarak yeni yöntemleri kullanır, alet ve cihazlarla tamir işlerini yapar, en uygun fiyat politikasını uygularız. Esenkent tesisat tamir işleriniz için size her zaman yardımcı oluruz.

Yukarıda bahse konu hizmetleri çoğu tesisatçı sunmakta olup, bunun yanında hayatınızı kolaylaştıracak farklı hizmetleri sunan tesisat firmasıyız. Örneklemek gerekirse evde su kaçağı var, musluğumuzu tamir eden tesisatçı bunu kırmadan bulabilir misin dendiğinde cevabı evet olacaktır. Cihazla su kaçak tespiti yapılmakta bunu yaparken de etrafa zarar verilmemektedir. Cihazla bulunan kaçak kısa sürede tamir edilmekte ve fayansı da aynı anda yapılmaktadır. Tek elden hizmet ve uygun fiyat için bizi tercih edebilirsiniz.

Esenkent tesisatçı

Esenkent tesisatçı olarak her daim en iyi tesisat hizmeti sunma çabası içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Teknolojinin sunduğu imkanlar ile tesisatta oluşan her nevi arıza özellikle zemin altında kalan tesisat arızaları etratafa zarar verilmeden tespit edilir. Tespit sonrası tamir için en pratik uygulama ile tamirat yapılır. Hem zaman kaybı yaşanmaz hem kırma dökme olmaz hem de daha az maliyete katlanarak arıza çözülmüş olur.

Esenkent tesisatçı servisinin sunduğu alternatif tesisat hizmetleri