Tesisatçı 854 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Esenkent petek dışı toz temizliği

Peteklerin tozlarla kaplı olduğunu görmek hiçte hoş değildir. Evinizde her zaman temizliğe önem veren, eşyaları periyodik olarak temizleyen biri olarak petekleri istediğiniz gibi temizleyememeniz yüzünden sıkılmanıza gerek kalmadı. Esenkent petek dışı toz temizliği yapan Uzmanlar Tesisat bu sorununuza en iyi çözümü sunmaktadır. Petekleri özel bir kuru buhar veren cihazla temizlemektedir. Bu konuda bilgili ve tecrübeli ustalarımızla peteklerinizi yüksek basınçta verilen buharla temizliyoruz. Sizlerin temizleyemediği petek kanallarını ve ızgaralarını bu sayede kolayca temizliyoruz. En küçük alanda bile biriken tozlar bu sayede temizleniyor. Bu işlem oldukça kısa sürede yapılabiliyor.

Petek dış temizliği yapan ustalarımız buharlı hizmet veren bu cihazı peteklere bağlar. Yüksek basınç altında verilen kuru buharla petek ızgaralarında, kanallarda kümelenmiş, birikmiş olan toz zerrecikleri kolayca temizlenmektedir. Esenkent petek dışı temizliği konusunda oldukça deneyimli olan ekiplerimiz, verdikleri hizmetle evinizin hijyenine katkı sağlamaktadır. Yapılan temizlik oldukça kısa sürmektedir. Bu nedenle evinizde telaşa gerek kalmadan petek dış temizleme işlemi tamamlanır. Peteklerde biriken tozlarla birlikte, içeride üreyen mite böceklerinde temizlenmesi bu hizmetin ne kadar yararlı olduğunu gösterir. Alerjik yapıda olan kişilere son derece zararlı olan bu ev akarları petek dış temizliği sayesinde temizlenmiş olur. Bu yüzden peteklerinizi her sene temizleterek, sağlıklı koşullarda yaşama olanağına sahip olmalısınız.

Petek dış temizliğinin maliyeti konusunda tereddütünüz varsa, bunun çok pahalı olduğu düşünüyorsanız, Esenkent petek dışı toz temizliği yapan firmamızdan gereken bilgileri alabilirsiniz. Bu hizmetin ne kadar ekonomik şekilde yapıldığını görebilirsiniz. Petekler kuru buharla temizlendiğinde evinizin de temizlendiğini unutmayın. Toz zerreciklerinin havada uçuşmasına bu şekilde engel olabilirsiniz. Peteklerin her sene kalorifer tesisatın bakımını yaptırırken temizletebilirsiniz. Bunu alışkanlık haline getirdiğinizde, evinizde sağlıklı koşullara sahip olur. Yaşam alanlarınızda temiz hava solumuş olursunuz.

Benzer Gönderiler: