Tesisatçı 1055 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Engelli tutunma bar montajı, engelli tutunma barı, duvara montaj engelli tutunma barı taktırmak için tesisatçıdan yardım alın. Engelli WC tutunma barı, yaşlılar için banyo tutacağı özürlü vatandaş için hayatı kolaylaştırıcı yönü vardır.  Çok basit sade olan bu malzeme işlevliği açısından engellilerin hayatını kolaylaştırabilir. Normal birey için oturup kalkmak sıradan olabilir ancak bir engeli olan kişi için bu iş zor olabilmektedir. Bu açıdan bakıldığında bu tarz malzemeler hareket kabiliyeti açısından ve kişinin rahat etmesi açısından daha önemli bir hal alır.

Engelli tutunma bar montajı | Uzmanlar Tesisat

Engelli tutunma bar montajı | Uzmanlar Tesisat

Engelli tutunma bar montajı duvara montaj engelli tutunma barı

Tesisatçı servisi engelliler için tuvalete, banyoya  tutunma bar montajını yapar. Hareket etmekte veya oturup kalkmakta zorlanan engelli kişiler için uygun yerlere belli başlı aparatlar takılarak kolaylıklar sağlanabilir. Engelli tutunma bar montajı yapan tesisatçı bu tarz işlerde size hem fikir verebilir hem de uygun yerlere montaj yapar.  Tutunma kolaylığı sağlayan tutunma barları ile çoğu zor olan durum içerisinde rahatlık sağlayabilirsiniz.

Klozetin olduğu yerde bir tutunma barı olsa rahatlıkla oturup kalkma şansını yakalayabilirsiniz. Bu nedenle yardımcı kişiye bu alanda ihtiyaç duymazsınız. Banyoda yine aynı şekilde uygun yerlere tutunma barları yapılarak oturup kalkmada kolaylıklar sağlanabilir. Duvara montaj engelli tutunma barı yapan tesisatçı servis ile görüşerek ne denli fayda sağlandığını öğrenebilirsiniz. Bazı evlerde ara koridorda bile engelli kişinin hayatını kolaylaştırmak adına tutunma barlarının takıldığını da görmekteyiz.

Engelli Tutunma Bar Çeşitleri :

  • Açılı  tutunma barı
  • Düz tutunma barı
  • Yer duvar L tutunma barı
  • Dikey tutunma barı
  • Duş oturağı

Engelli kardeşlerimizin hayatını kolaylaştıracak tutunma barları çok maliyetli malzeme olmayıp yaptırıldığı takdirde faydası çok fazla olmaktadır. Bu açıdan imkan var ise evde her bölüme montajı yapılabilecek tutunma barlarını montaj ettirerek hem engelli kardeşlerimize hemde kendinize bir iyilik yapın. Evde oturup kalkarken zorlanan kişiler var ise sizin yardımınız olmadan bunu yapamayacaktır. Ancak belli noktalara tutunma barları taktırırsanız siz olmadan da oturup kalkacaktır. Bunu kendi başaran kişide mutlu olacak sizde bunu görünce mutlu olacaksınız.

Benzer Gönderiler: