Tesisatçı 357 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Cumartesi çalışan tesisatçı ya da hafta sonu çalışan tesisatçı için nöbetçi tesisatçı diye arama yaptığınızda ulaşıp yardım alacağınız tesisatçı bulabilirsiniz. Pazar günü açık su tesisatçısı, acil tesisatçı ya da en yakın tesisatçı diye aratıp bulduğunuzda hizmet alamamak kötü bir tecrübe oluyor.

Eğer pazar günü çalışıyoruz diyorsanız pazar günü tesisatçı hizmeti vermeniz gereklidir. Eğer pazar günü çalışmıyorsanız bunu da çalışıyormuş gibi reklam yapmamalısınız. Acil tesisat işi olan müşteri hafta sonu bu hizmeti almakta biraz zorlanır. Uzmanlar tesisat olarak biz tesisat hizmetlerini Cumartesi sunmaktayız. Ancak her pazar biz çalışmamaktayız bunu da burada ifade etmiş olayım.

Cumartesi çalışan tesisatçı 

Hafta sonu Cumartesi tesisatçıya ihtiyacınız olursa Uzmanlar Tesisat açık arayabilirsiniz. Tesisatınızdaki arızaların, su kaçağı, tıkanıklık gibi sorunların ne zaman olacağını bilmeniz mümkün değildir. Çünkü bazen tesisatın eskimesi, bazen de elinizde olmayan sebeplerden, hatalardan dolayı tesisatta sorun yaşanabilir. Bu yüzden her an tesisat sorunlarıyla karşılaşabileceğinizi bilmelisiniz. Günün her saatinde bir tesisatçı çağırmak zorunda kalabilirsiniz. Hafta sonunda bile buna ihtiyacınız olabilir. Cumartesi çalışan tesisatçı ihtiyacınız olursa, semtinizde size hizmet veren servisimize ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz hemen size yardımcı olacaktır. Evde su sızıntısı , gider tıkanıklığı gibi uzmanlık gerektiren tesisat arızalarının giderilmesi için bizi arayabilirsiniz.

Diğer taraftan musluğunuz su damlatıyorsa, musluk arızası varsa, sifon çekmiyorsa, sifon bozuldu ise, lavabo gideri tıkandı ise hemen usta talebinde bulunun. Tesisatla ilgili en karmaşık arıza olsun en basit arıza olsun tecrübeli tesisatçılar ile uygun fiyat politikası ile hizmet sunmaktayız.

Bu alanda deneyimli ustalarımız size sonuç odaklı iş yaparak tesisatla ilgili her nevi arızaların çözümünde size yardımcı olacaktır. Cumartesi günü tesisatınızdaki arızalar, akıntılar boru tıkanıklıkları nedeniyle mağdur olmayın. Cumartesi çalışan tesisatçı ihtiyacınız olursa, size yardımcı olmaya hazırız. Banyo gideri tıkandı, mutfak tıkandı diye panik yapmayın. Su kaçağı var, duvarda terleme var diye telaşa kapılmayın. Ustalarımız yeni yöntemlerle, cihazlarla size en iyi hizmeti verecektir. Tesisatınızı yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cumartesi çalışan tesisatçı olarak servisimize iletişim numaralarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: