Tesisatçı 462 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Cihazla su sızıntısı bulma görüntüleme işi daha çok atık su pimaş su sızıntısı tespiti için gereklidir. Su kaçağı bulmada pimaş içi görüntüleme ile su sızıntısının yeri bulunurken bazen de bölgesel su kaçak tespiti yapılır. Su kaçak tespit cihazı denince de akla akustik su tesisat borularını dinleme cihazı gelir. Bu cihaz su kaçağı tespiti ve tamiri için olmaz ise olmazlardandır. Su kaçağı görüntüleme, su tesisat kaçağı tespiti için ayrı ayrı hizmet almak yerine tek elden su kaçak tespiti hizmeti ile avantajlı olursunuz. Söylemek istediğim şu ki, su kaçağı tespiti yaptıracağınız zaman hem temiz su tesisat kaçağına hem de pis su tesisat kaçağına bakılmalıdır.

Cihazla su sızıntısı bulma görüntüleme 

Tesisatta oluşan su su sızmasını cihazla bulunup görüntülenebilir. Tesisatınızda su sızıntısı olduğu zaman, sızıntı yerinden çok zayıf bir ses gelir. Cihaz su sızıntısı bulma görüntüleme denilen işlemler, bu su sızıntılarının yerini tam olarak bulmaya yardımcı olur. Ustalar tarafından cihazla su sızıntısı bulma hizmeti verilir. Görüntüleme teknikleriyle su kaçağı bulma taraması yapılır. Evde fayansları kırmadan su kaçağının olduğu yer tespit edilerek, küçük bir alanda çalışma yapılarak su kaçağı onarımı gerçekleştirilir. Sızıntının yeri cihaz yardımıyla kolayca bulunur. Alt kata su sızıntıları, duvardaki su sızıntıları özel cihazla tespit edilir. Bu yöntem sayesinde su kaçağı maliyetleri de düşer. Evde ek tadilatlar olmadan su kaçağı tamiri yapılmış olur.

Cihazla su sızıntısı bulma görüntüleme | Uzmanlar Tesisat

Cihazla su sızıntısı bulma görüntüleme | Uzmanlar Tesisat

Pratik uygulamalara imkan veren teknolojik gelişmeler tesisatçı servislerinin işini yapmasında büyük kolaylıklar ortaya çıkarmıştır. Doğal olarak bu kolaylıklar vatandaşın işini de kolaylaştırmakta kalıcı çözümlere daha düşük maliyetlerle kavuşmaktadır. Cihazların sunduğu faydalardan tesisat arızasını bulan da bu durumdan mağdur olanda yararlanmaktadır.

Cihaz su sızıntısı bulma görüntüleme hizmeti alabileceğiniz bir tesisatçıdan her zaman destek alabilirsiniz. Su sızıntısı bu şekilde noktasal olarak bulunur. Bilgisayarlı cihazlarla çözüm önerileri sayesinde tesisat su sızıntıları sorun olmaktan çıktı. Bu yöntemle atık su kanalizasyon borularındaki sızıntılar, sıcak su borularında olan su sızıntısı, temiz su borularındaki su sızıntıları, kalorifer tesisatı su sızıntısı tespiti ve tamir işleri zahmetsizce yapılır.

Benzer Gönderiler: