Tesisatçı 349 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Cihazla su kaçağı tespiti yapan firma, su kaçak tespiti işi olduğunda kırmadan su kaçağı tespiti yöntemi ile bulur ve tamir eder. Su kaçağı tespiti ve tamiri, kameralı ve akustik cihaz ile bulunarak kırmadan su kaçağı tespiti yapılır. Su kaçak tespiti hizmeti alacağınız zaman atık suya ayrı bir usta, temiz suya bakması için ayrı bir usta çağırmanıza gerek yoktur. Su kaçak tespitine gelen usta hem temiz su tesisatı kaçağı hem de pis su tesisatı kaçağına bakmalıdır. Atık su tesisatına kamera ile bakarken temiz su tesisatına ise akustik dinleme cihazı ile bakar.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Yapan Firma | Uzmanlar Tesisat

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Yapan Firma | Uzmanlar Tesisat

Cihazla su kaçağı tespiti yapan firma

Tesisatçı su tesisatı kaçaklarının tespitini cihazla tesisata zarar vermeden yapar. Su kaçağı her tesisatın sorunu haline gelebilme nedeni, zamana ve kullanıma bağlı aşınan yada dışarıdan darbe alan su tesisatı borularıdır. Çünkü tesisatın boru hattında dolaşan su en küçük bir yer bulduğu an oradan akmaya, sızmaya başlar. Eğer boru hattı boyunca suyun kontrolsüzce dışarıya çıkmasını sağlayan bir sorun olursa, evde su kaçağı meydana gelir. Su kaçağı evinize zarar veren, kesenize zarar veren bir sorundur. Acilen su kaçağının nereden olduğu tespit edilmelidir. Cihazla su kaçağını bulan firma desteği almalısınız. Su kaçağını cihazla tespit eden firmalar çalışmaları sırasında evdeki fayansları kırmadan işlem yapar.

Tesisattaki su kaçağı olan yeri titiz bir çalışmayla etrafa zarar vermeden bulur. Görünürde hiç belli olmayan, ama duvarların kabarmasına neden olan su kaçağı tespiti su kaçak tespit cihazları ve kameraları yardımıyla yapılır. Cihazla su kaçağını bulan firma arayanlar servisimizden yardım alabilir. Tesisatınızdaki su kaçağını dedektörler ve akustik dinleme cihazlar yardımıyla, kameralı sistemle bulmak artık çok daha kolay. Evde yapılan çalışmada etrafı kırmadan ve sizin tadilat yapmanızı gerektirecek bir duruma zorlamadan pratik uygulamalar ile su tesisatı arızasını tespit ediyoruz.

Hangi boruda, borunun neresinde kaçak varsa tespit ederiz. Duvarlarınızın daha fazla zarar görmesine, daha fazla su faturası ödemeye mecbur kalmayın. Evde tadilatlarla uğraşmayın. Cihazla su kaçağını bulan firma olarak size profesyonel yöntemlerle yardımcı olalım.

Benzer Gönderiler: