Tesisatçı 161 kez görüntülendi

Çatalca yerden ısıtma tesisat temizliği – Yerden ısıtma sistemi çok çabuk tıkandığı için yıllık periyodik temizliğin yapılması gerekir

Çatalca yerden ısıtma tesisat temizliği servisi ile ısınmanın sorunsuz nasıl yaşanacağını sizde görün. Günümüzde kalorifer tesisatı ile ısınanların sayısı her geçen artmaktadır. Özellikle yerden ısıtma tesisatını kullananların sayısı belirgin sayıda fazladır. İnsanların bunu tercih etmesinde bazı önemli kriterler vardır. Bunların başında ortam ısınmasının daha dengeli olması ve yerden tasarruf sağlaması gelir. Bu faydaları nedeniyle tercih edilen yerden ısıtma tesisatının bazı dezavantajları da vardır. Ancak kontrolü ele alırsanız, her sene yerden ısıtma tesisatını temizletirseniz bunları kolay aşarsınız.

Çatalca yerden ısıtma tesisat temizliği

Çatalca yerden ısıtma tesisat temizliği servisimiz size yardımcı olur. Kimyasallı ve cihazla yapılan yerden ısıtma temizliği sayesinde bir yılı sorun yaşamadan geçirebilirsiniz. Bu sistemde çamurlaşma hızı oldukça hızlı olduğu için, her sene tesisatı temizletmelisiniz.

Çatalca yerden ısıtma tesisat temizliği için ekiplerimiz özel bir cihaz kullanırlar. Bu cihazı tesisata bağlayarak ilk etapta hava ve suyla içeride birikmiş olan kiri çamuru temizlerler. Önce kısa aralıklarla tesisata hava basar, ardından yüksek basınçlı su vererek tüm çamur kalıntıları cihazla temizlenir. Daha sonra koruyucu kimyasalın kullanıldığı aşama gerçekleştirilir. Bu koruyucu kimyasal yerden ısıtma tesisatında kalır. Bir yıl boyunca çamurlaşma hızını düşürerek ortamın rahat ısınmasını sağlar.

Normal petek temizleme cihazı ile yerden ısıtma tesisatı temizliği yapılması sonuç bakımından iyi sonuçlar alınmasını sağlayan bir uygulama değildir. Yerden ısıtma sistemi hava ve su ile temizlik yapılmasını sağlayan cihaz olmalıdır.