Tesisatçı 209 kez görüntülendi

Büyükçekmece yerden ısıtma tesisat temizliği – Çamurlaşmanın çok hızlı ve yoğun olduğu yerden ısıtma tesisatının temizliği cihazla yapılır 

Isınmada yerden ısıtma tesisatı kullanan tüm müşterilerimize her yıl tesisat temizliği yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Yerden ısıtma tesisatının sağladığı faydaları bilenler bunu ihmal etmezler. Evlerinde yerden tasarruf etmelerini sağlayan, daha az ısıyla evinizi daha fazla ısıtan, her yerin eşit şekilde ısınmasını sağlayan bu tesisata iyi bakmalısınız. Yerden ısıtma tesisatında bir arıza bile olsa, lokal olarak müdahale etme olanağı vardır. Büyükçekmece yerden ısıtma tesisat temizliği yaptırmak isteyenler firmamızdan bu hizmeti alabilir.

Büyükçekmece yerden ısıtma tesisat temizliği

Yerden ısıtma temizliği sırasında özle bir cihazla kimyasal koruyucu madde kullanırız. Yerden ısıtma tesisatı içine cihaz önce havayı basar. Bu atıkların temizlenmesini kolaylaştırır. Evde kırma dökme gibi çalışmalar yapılmaz. Daha sonra cihaz basınçlı su vererek atıkları temizler. Cihazda filtresiyle atıkları toplar ve tesisatın içindeki temizlik tamamlanır. Sıra Büyükçekmece yerden ısıtma tesisat temizliği yapan ustaların koruyucu kimyasal madde kullanımına gelir. Yıl boyunca tesisatta kalacak olan bu kimyasal çamurlaşma hızının düşürülmesine yardımcı olur. Hem de ısınma kalitenizi yükselterek, kışın daha kolay ısınmanıza destek olur.

Bu tesisat inşaat yapım aşamasında yapılması gereken kullanımı kolay ve zemin altında kalan borulama dışında zemin üstünde yer kaplayan her hangi bir öğe olmayan bir tesisat şeklidir. Bu açıdan estetik ve her alanın eşit ısınma şansının olduğu bir sistemdir. Daireye oturmaya başladıktan sonra petek tesisatının yerden ısıtma tesisatına çevirmek olanaksızdır. Bu açıdan bu sistemi yaptırmayı düşünüyorsanız inşaat aşamasında yaptırılmaya karar verilerek yaptırılmalıdır.