Tesisatçı 374 kez görüntülendi

Büyükçekmece tesisatçı – Tesisat arıza ve tesisat tamiri için uzmanlar tesisat servisini çağırın

Büyükçekmece tesisatçı servisi olarak tesisatınızdaki arızaları pratik uygulamalar ile tamir ediyoruz. Deneyimli ekiplerimiz, uzman kadromuzla sizlere yardımcı oluyoruz. Arızalı klozet sifonunu, lavabo sifonunu, rezervuarı, muslukları tamir ediyoruz. Zaman içinde kullandığınız muslukların contaları aşınmış olabilir. Musluklar su akıtmaya başlar. Buna hemen müdahale edilmez, musluk tamiri yapılmaz ise, çok zarar görebilirsiniz. Bir yandan su sarfiyatınız artar, bir yandan da eviniz zarar görebilir. Musluk tamiri için deneyimli bir usta çağırmanız gerekir. Büyükçekmece tesisatçı servis olan firmamızı arayın, musluk tamiri konusunda uzman ustalarımız size yardımcı olsun.

Klozet musluğu arıza yapar, su akıtmaya başlarsa ustamız hemen klozet musluğu tamirini yapsın. Klozet sifonu çalışmıyorsa, yenisiyle değiştirelim. Lavabo arızası, banyo gideri arızası, tesisat borularında oluşan hasarlarda Büyükçekmece tesisatçı servis hizmetleri uzman tesisatçılar aracılığı ile ilgili bölgede en iyi hizmeti sunmaya çalışılmaktayız. Hizmetlerimizi modern cihaz ve aletlerle, güncel yöntemlerle veriyoruz. Yılların deneyimiyle tesisat tamir ve montaj işlerini yapıyoruz. Büyükçekmece tesisat tamiri yapan firmamız her türlü tesisat arızasında onarım hizmeti vermektedir. Muslukları, bataryaları, tesisattaki diğer aksamları kalite belgesine sahip malzemeler kullanılarak tamir edilir.

Büyükçekmece tesisatçı

Bu hizmetler ile beraber dairede veya iş yerinde oluşan su kaçaklarının yerinin bulunması ve tesisattaki kaçağın tamir edilmesi de hizmetlerimiz arasındadır. Diğer taraftan tıkalı olan bir gideri kırmadan robotla açma uygulaması da servis hizmetlerimiz arasındadır. Havalar soğuduğunda ısınmayan peteklerin ve kalorifer tesisatının da cihazla ve kimyasal ile temizlenmesi de firmamız yapmaktadır.

Bu hizmete ek olarak kışın yanana peteklerin ızgara aralarında ve petek dışında oluşan tozların sıcak hava ile hareket ederek solunum yolu ile bizleri rahatsız edecektir. Özellikle çocuk ve yaşlı olan mekanlarda tozlar hasta edecek dereceye ulaşacağından petek toz temizliğinin petekleri yakmadan yapılması elzemdir. Bu konu genelde atlanmakta ya da göz ardı edilmekte olup petek iç temizliğinden daha önemlidir. Bahse konu bütün yazdığımız hizmetleri tek elden almak her daim avantaj sağlar. Bu da kurumsal firma ile çalışmak ile mümkündür.

Büyükçekmece tesisatçı servisi olarak sunduğumuz alternatif tesisat hizmetleri