Tesisatçı 382 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Boru çatlağını kırmadan tamir ettir ki; tadilat durumu oluşmadan bütçenizi zorlamadan boru patlağı tamir edilmiş olsun. Boru patlağı olduğunda, patlayan su borusunun tamiri için önce su sızıntısının olduğu yer tespit edilmelidir. Patlayan demir borusunun tamiri, patlak boru tamiri ya da plastik su borusu çatlak tamiri, için profesyonel makineler gereklidir. Patlamış su borusu, boru patlağını kırmaya gerek olmadan bulmak için su kaçak bulma cihazı kadar ustanın da önemi vardır. Boru çatlakları ya boru patlağı için cihazı iyi bilmeyen bir ustanın su patlağı tam yer tespit yapması zordur.

Boru çatlağını kırmadan tamir ettir | Uzmanlar Tesisat

Boru çatlağını kırmadan tamir ettir | Uzmanlar Tesisat

Boru çatlağını kırmadan tamir ettir

Tesisatta oluşan arıza, cihazla tespit edilip ardından tamiratı yapılmalıdır. Tesisatçıların boruda su sızması durumunda en çok zorlandığı şey durum tespitinin isabetli yapılmasıdır. Boru patlağını kırmadan tamir ettir ibaresi tamamen profesyonel tesisatçılar ile çalışmakla mümkündür. Su sızması bazen boru çatlağından olur bazen derzlerden, bazen musluk dibinden bazen de hiç umulmadık yerlerden olur. Bu anlamda boru çatlağı var ise bunu tespit etmek için cihaz gereklidir. Cihaz olmadan kendi imkanlarımızla borudaki çatlağın yerini bulmamız olanaksızdır.

Su sızması var ama ana kaynağına ulaşmak imkansız diyorsanız boru çatlağını kırmadan tamir ettir sloganı ile yola çıkan uzman tesisatçıların olduğunu unutmayınız. Bu söylem boş bir söylem olmayıp elektronik cihazlar ile su kaçağı, su sızmasının borunun hangi noktasından olduğu tespit edilebilmektedir. Bu tarz kolaylıklar var iken su sızması kırmadan bulunmaz diyen tesisatçılardan yardım almayın. Bu şekilde hizmet sunan tesisatçılar kırma dökme yaparak boruya ulaşır su sızmasının olduğu yeri bulamazlar ise başak yerleri kırmayı önerirler. Çözüm için kırılan bir çok yerin tamiri size pahalıya mal olur.

Kırmadan Dökmeden Boru Patlağı Yer tespiti Ustası

Evde inşaatı andıran görüntüler ortaya çıkar, boşa zamanınız gider stres dolu bir süreç yaşarsınız. Eğer sonunda çözümde olmaz ise hayal kırıklığı yaşayıp, psikolojiniz bozulur sinir stres yaşarsınız. Ucuz olsun diye uzman olmayan tesisatçıdan çözüm beklemek çözümsüzlüğe sürükler. Boru çatlağını kırmadan tamir ettir dememizdeki neden profesyonel cihazlarla yer tespiti yaptır rahat et anlamındadır.

Benzer Gönderiler: