Tesisatçı 479 kez görüntülendi

Bizim tesisatçı tesisat arızalarını cihazla bulmakta ve tesisat işlerini yapmaktadır.

Su kaçağı çeşitli nedenlerden dolayı tesisatınızı etkileyebilir. Tesisatın eskimesi, aşınması, darbe alması gibi etkenlerden dolayı borularda su kaçağı olabilir. Su kaçağı tespiti konusunda deneyimli, her zaman destek alabileceğiniz, bizim tesisatçı diyebileceğiniz firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Evinizde, yaşam alanlarınızda meydana gelen su kaçağı sorunlarında bizim tesisatçı ile tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Su kaçağı evinizin duvarlarını kabartır, ilerledikçe duvarlarda rutubet meydana gelir. Bunun en kısa sürede nereden kaynaklandığı tespit edilmelidir. Tesisat borularında meydana gelen su kaçağını cihazla tespit edildiğinden, herhangi bir şekilde fayansların kırılmasına gerek kalmaz. Bizim tesisatçıyı çağırın özel bir cihazla su kaçağının nereden olduğunu belirler. Su kaçak bulma cihazı denilen bu modern alet fayansları kırmadan su sızıntısının yerini bulur. Su kaçağı sadece evinizi değil, komşularınızın evine de zarar verebilir. Komşunuzun tavanında sarı lekelere yol açabilir. Bu yüzden elinizi çabuk tutun, bizim tesisatçı ile sorununuzdan kurtulun.

Su tesisatı kaçak bulma,tıkanıklık açma hizmeti.

Bizim tesisatçı-1

Su kaçağı tesisatın farklı yerlerinde ortaya çıkabilir. Borudan sızan suyun duvarlarda dolaşması sıvaların kabarmasına, rutubete ve kötü kokulara yol açar. Eşyalarınız etkilenir, parkelerinde kabarmalar meydana gelir. Bizim tesisatçıyı çağırın ustalarıyla, cihazlarla su kaçağını tespit eder. Fayansların kırılmasına gerek kalmadan, duvarları kazmadan hangi borudan su sızıntısı olduğunu, yerini noktasal olarak tespit ederiz. Küçük bir alanda boruyu tamir ederek, su kaçağı probleminizi gideririz. Su kaçağı acilen tespit edilmesi gereken tesisat sorunlarından biridir. Gerek evinize verdiği zararla, gerekse su faturalarının yükselmesiyle, gerekse komşunuzun evindeki etkileriyle su kaçağını fark edebilirsiniz. Ne kadar kısa sürede müdahale edilirse, göreceğiniz zarar azalır.Bu anlamda bizim tesisatçı diyebildiğiniz elektronik cihazlara sahip tesisatçı  ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren kısa sürede arıza bulunup tamiratı yapılacaktır.

Bizim tesisatçı su kaçağını kırmadan buldu

Bizim tesisatçı-2

Su kaçağının nedenleri farklı olabilir. Borularda contaların aşınması, dışarıdan alınan darbeler, hatalı işçilik gibi etkenler su sızıntısının olmasına yol açabilir. Bizim tesisatçı sebebi ne olursa olsun, su kaçağını kırmadan cihazlarla tespit eder. Su kaçak bulma cihazı su kaçağının nereden olduğunu tam olarak tespit etmemizi sağlar.

Bizim tesisatçı diye güvenebileceğiniz ustalarımız deneyimleriyle hatasız bir tespit yapar. Fayansları kırmadan borudaki kaçağı bulur.Tesisatla ilgili her ne sorun olursa çözen,bizim tesisatçı diyebileceğiniz profesyonel tesisat hizmeti sunan firmamızı arayın.

Su kaçak bulma cihazı sayesinde evinizdeki fayansları kırmadan, hasara yol açmadan su kaçağından kurtulmanızı sağlarız. Su kaçağı evinizde istemeyeceğiniz sorunlara neden olur. Hiç strese girmeden bizim tesisatçı sizlere de yardımcı olur. Komşularınızla ilişkilerinizi bozmadan, su sızıntısı olan borunun tespit edilmesini sağlar. Duvarlar kabardıysa, küf kokuları duymaya başladıysanız su kaçağından şüphe etmeniz gerekir. Evime zarar gelecek diye de düşünmeyin. Yeni yöntemler sayesinde bizim tesisatçı borulardaki su kaçağı cihazla tespit etmektedir.