Tesisatçı 808 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beyoğlu tesisatçı servisi sıhhi tesisat ustası ile su tesisat arıza tamir işlerini yapar. Tesisat arıza tespit ve onarım hizmetini tesisat servislerimiz ile sunuyoruz. Diğer taraftan su kaçakları cihazlarla noktasal bulunurken tıkanmış giderlerde robotla açılır.

Beyoğlu tesisatçı su tesisatçısı

Herkesin ihtiyacı olduğu zaman ulaşabileceği, destek alacağı bir tesisatçısı olmalıdır. Tesisattaki arızalar için bir usta çağırmanız gerekir. Tesisatınızı sorunsuzca kullanmanız gerekir. Beyoğlu tesisatçı servis olarak hafta içi ve hafta sonu usta desteği vermekteyiz. Tesisatınızdaki arızaları yeni yöntemlerle tamir ediyoruz. Su akıtmaya başlayan musluklarınızı tamir ediyor, rezervuar çalışmıyorsa hemen yenisiyle değiştiriyoruz. Klozet arızasını, sifon arızasını, lavabo tamirini yapıyoruz. Semtinizde musluk tamircisi nerede, klozet tamircisi var mı diye aranmanıza gerek kalmadı. Beyoğlu su tesisatçı servis  olarak her türlü tesisat arıza tespit ve  tamirini yapıyoruz.

 

Evdeki eskiyen bataryaları değiştirmeyi düşünenler, Beyoğlu tesisatçı servis olarak firmamızı arayabilir. Yeni bataryaları kalite belgesi olanlardan kullanıyoruz. Beğendiğiniz, kaliteli bataryaları takıyoruz. Tesisatınızdaki eskiyen aksamları değiştiriyor, bakımını yapıyoruz. Tesisat tamiri, tesisat bakım ve onarım çalışmalarını ustalarımız başarılı bir şekilde yapıyor. Beyoğlu tesisat tamir ustası ihtiyacınızda ekiplerimiz size yardımcı olacaktır. Klozet musluğu tamiri, klozet sifonu bakım ve onarımı, lavabo tamiri, banyo süzgeci tamiri gibi sorunlarınızı kısa sürede gideriyoruz. Tesisatınızdaki arızalar için profesyonel yardım almaya özen göstermelisiniz. Kalıcı olarak tesisatınızdaki arızalardan kurtulun.

Beyoğlu Tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Beyoğlu Tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Diğer taraftan daha ileri teknolojik cihazlar olmadan yapılamayacak, zemin altı tesisattaki su kaçak bulma, tıkanıklık açma uygulamalarını da yıllardan beri yapıyoruz. Kış geldiğinde ısı tasarruf imkanı verecek kalorifer tesisat temizliği ve petek temizliğini ve bunun yanında petek dışı toz temizliğini de cihazlarla yapıyoruz.

Tesisatçı servisi ile var olan arızaların çözüme kavuşturulması hem daha pratik hem de maliyet olarak daha düşüktür. Bir tesisat arızası oluştuğunda bu arızanın giderilmesi için önce arıza tespit çalışması yapılmalı sonra yapılan tespite göre tamirat yapılmalıdır. İstenilen sonucu almak için tecrübeli usta ve cihazlar ile hizmet veren tesisatçılar ile çalışmak en akıllı seçim olacaktır. Günümüzde bunca imkan var iken zemin altında oluşan su kaçağı olsun, gider tıkanıklığı olsun bu sorunların çözümü kırmadan mümkün olmalıdır. Siz hala eski tarz yöntemlerle cihaz olmadan kırarak hizmet veriyorsanız hizmet ömrünüz çok kısa olacaktır.

Benzer Gönderiler: