Tesisatçı 609 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beylikdüzü yerden ısıtma tesisat temizliği ile kalorifer tesisat temizliği aynı şey değildir.  Beylikdüzü petek tesisat temizliği, yerden ısıtma tesisat petek bakımı ustaları bu işi bu sisteme özel makineler ile yapar. Yerden ısıtma veya kalorifer peteği temizliği için alınacak hizmeti hakkıyla yapacak tesisatçılardan almalısınız. Yerden ısıtma sistemlerinde çamurlaşma çok hızlı olduğu için yerden ısıtma sistem temizliği yapılması ısı performansını ciddi oranda artıracaktır.

Cihazla kirlenmenin yoğun olduğu yerden ısıtma tesisat temizliği yapıldığında tıkanıklık açılacak ve sıcak su sirkülasyonu artacaktır.  Bu açıdan periyodik bakımları yaptırın ve sistemin avantajlarından faydalanın.

Beylikdüzü yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beylikdüzü yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beylikdüzü yerden ısıtma tesisat temizliği

Beylikdüzü petek tesisat temizliği servisi olarak her daim bu sistemin temizliğinin önemini ifade ettik. Evinizde dengeli ısınmak ve ısı farklılıklarını ortadan kaldırmak için tercih ettiğiniz yerden ısıtma tesisatının her sene temizlenmesi gerekmektedir. Bu ısınma tesisatı sizlere daha düşük sıcaklıklarla daha yüksek ısı üretir. Bu sayede evinizin ısınmasından memnun kalırsınız. Yakıt giderleri de azalır. Fakat her sene yerden ısıtma tesisat temizliğini bu konuda uzman bir tesisatçıya yaptırmalısınız.

Beylikdüzü petek tesisat temizliği yapan firmamız size bu konuda yardımcı olacaktır. Tesisatı temizlemek için sadece yeden ısıtma tesisatı için üretilen cihazı kullanırız. Temizlik sırasında kimyasalda kullanırız. Cihazla kimyasalla yapılan temizlik yerden ısıtma tesisatınızı bir yıl boyunca koruyacaktır.

Bu temizliğin ihmal edilmesi halinde kışın ısınma kaliteniz düşer, yakıt giderleriniz artar ve tesisatın için atıklarla dolmaya başlar. Beylikdüzü alttan ısıtma tesisat temizliği için her sene firmamızdan randevunuzu alarak kışa hazırlanın. Hava ve suyla yapılan temizlikte ilk etapta kimyasal kullanılmaz. Kimyasalın kullanım amacı koruyuculuk içindir. Çamurlaşmanın hızının düşürülmesi ve ısı kalitesinin daha yüksek olması içindir. Yerden ısıtma tesisatınıza siz iyi bakın, kış geldiğinde evinizi ısıtmakta zorlanmasın.

Yerden ısıtma Temizliği, Petek Temizleme Makinesi ile Yapılır mı?

Yerden ısıtma tesisatının temizliğini normal cihazla yapmaya çalışırsanız sağlıklı sonuç alınamayacağını belirtmek isteriz. Normal bir cihaz petek temizliğini yapmaya yeterli olabilir ancak, yerden ısıtma sistem temizliği için yeterli değildir. Temizlik yapılır belki ama sistemdeki çamurlaşmanın tamamı temizlenemez. Bu sistemin temizliği yeni üretilen tasarlanan hava ve su ile yapılmalıdır. Çünkü, diğer petek temizleme cihaz basıncı bu sistemin temizliği için yetersiz kalır.

Benzer Gönderiler: