Tesisatçı 625 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beykoz yerden ısıtma tesisat temizliği ya da yerden ısıtma sistemleri temizliği ilaçlı makineli yapılır ise sağlıklı olur. İlaçlı petek temizliği yerden ısıtma temizliği, yerden ısıtma ve tesisat temizliği profesyonel uygulamalar ile yapılır. Radyatör temizliği yerden ısıtma temizliği veya  yerden ısıtma sistemi temizliği için makine uygun basınca sahip olmalıdır. Tesisat firması yerden ısıtma tesisat temizliğini bu sisteme özel cihazla yapmalıdır.

Beykoz yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beykoz yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beykoz yerden ısıtma tesisat temizliği

Yerden ısıtma sistemi hem dekoratif açıdan, hem de kolay ısınma dengeli ısınma açısından kullanıcılar tarafından tercih edilen ısınma sistemidir. Fakat bakımları zamanında yapılmazsa sistemin kolay kirlenme ve çamurlaşma özelliği nedeniyle ısınma sorunlarının yaşanabileceği bir sistemdir. Bu yüzden Beykoz yerden ısıtma tesisat temizliği firmamıza danışın, size yardımcı olalım. Yerden ısıtma sisteminde temizlik özel bir cihazla yapılmaktadır. Bu diğer petek temizleme cihazından farklıdır. Temizlik sırasında hava ve su kullanılmaktadır. Temizliğin ardından yerden ısıtma tesisatında çamurlaşma hızının azalması için tesisat koruyucu kimyasalı kullanılmaktadır. Bu nedenle Beykoz yerden ısıtma tesisat temizliği firmamız kimyasallı temizlik yapmaktadır.

Yerden ısıtma tesisat temizliği sırasında cihazla aralıklı olarak saniyelerle tesisata hava vurulur. Bu işlem sadece bir dakika içinde üç kez tekrarlanır. Bu verilen basınçlı suyla tesisat içinde birikmiş olan atıklar çözülür. Sistem içinde biriken çamur katmanı da cihaz yardımıyla tesisat dışına alınır. Beykoz yerden ısıtma tesisatı temizliği sisteme koruyucu kimyasal verilmesiyle tamamlanır. Bu işlemle yıl boyunca oluşabilecek çamurlaşma hızı azaltılır. Bu temizlik yerden ısıtmada her yıl tekrarlanmalıdır.

Yerden ısıtma Tesisat Temizleme Makinesi ile Petek Temizleme Makinesi Aynı Şey midir?

Bahse konu tesisat temizliği normal petek temizliğinden farklı olup bu uygulama kullanılacak cihazda farklı olmalıdır. Nedeni, alttan ısıtma borulama çok daha uzun olup petek tesisatında bu daha kısa mesafededir. Bu açıdan yerden ısıtma tesisat temizleme yapılırken basınç yeterli düzeyde olmalıdır.

Aksi takdirde yapılan uygulamadan istenilen sonuç alınamaz. Öncelikle bu hizmeti almaya karar verdiğinizde yeren ısıtma tesisat temizliğinin nasıl yapılacağı hakkında bilgi isteyin. Verilen bilgi normal peteklerin temizliği ile aynısı ise bu hizmeti almayın. Bu uygulamanın cihazı arklı olup cihaz en önemli faktördür. Zira ucuz olsun deyip bu uygulamayı normal petek temizleme cihazı ile alırsanız paranız boşa gider

Benzer Gönderiler: