Tesisatçı 169 kez görüntülendi

Bayrampaşa yerden ısıtma tesisat temizliği – Kirlenmenin çok hızlı olduğu yerden ısıtma tesisatının temizliği her yıl yapılmalıdır

Yerden ısınma yöntemiyle ısınmayı tercih edenler bu tesisatın temizliğine de önem vermelidir. Çünkü bu tesisatların çalışma sıcaklığı düşük olsa da, çamurlaşma hızı daha fazladır. Bu yüzden ısına kalitenizi düşünerek her sene tesisat temizliği yaptırmanız gereklidir. Yerden ısıtma tesisatının giderek daha fazla tercih edilmesi ve kullanımı hakkındaki bilgilerin giderek yaygınlaşması sayesinde kullanıcılar daha bilinçli hale gelmiştir. Bu konuda merak ettiğiniz her şeyi Bayrampaşada yerden ısıtma tesisat temizliği yapan firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Bayrampaşa yerden ısıtma tesisat temizliği

Yerden ısıtma tesisat temizliği sırasında ekiplerimiz özel bir cihazla kimyasal kullanırlar. Temizlikte sadece hava ve su kullanılır. Kimyasalın kullanıldığı aşama yerden ısıtma sisteminde çamurlaşmaya karşı koruyucu bir etki yapar, çamurlaşma hızını yavaşlatır. Bu sayede yıl boyunca ısınma kalitenizin en üst seviyede olması sağlanır. Bayrampaşa yerden ısıtma temizliği servisi olarak hizmette sınır tanımıyoruz. Tesisat temizliği sırasında önce hava basarak, ardından tesisata basınçlı su vererek kireçlenme ve çamurlaşma nedeniyle oluşan atıkları temizliyoruz.

Cihazın filtresi tüm atıkları toplayarak tesisat içine dönüşünü engelliyor. Daha sonra koruyucu amaçlı kimyasalı tesisata vererek, yerden ısıtma tesisatının işlevini daha kolay yapmasını sağlıyoruz. Bu sayede sistem içinde kalan kimyasal ile kirlenmenin çamurlaşmanın daha geç oluşması sağlanmış oluyor. Bu durumda ısınma daha etkin olmakta yakıt tasarruf imkanı ortaya çıkmaktadır.